Beslenme Diyet

Ananas Diyeti

Ananas Diyeti

Ananas Diyeti

Ananas Diyeti : Diyetlerin içinde en etkili diyettir. Hızlı ve kolay kilo vermek isteyenler çoğunlukla ananas diyeti uygulamaktadır.

Bu diyetle hem kolay hemde, çok hızlı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmanız mümkündür. Uzmanların yaptıkları açıklamalara göre iki günde üç kilo vermeniz mümkünmüş.

Hızlı ve kolay bir şekilde kilo verdiren diyetler içerisinde yer almaktadır. Sadece 2 gün yapılmaktadır. Şok diyetler içerisinde yer almaktadır. iki gün içerinde üç kilo vermenin mümkün olduğu söylenmektedir. Diyeti uygularken oldukça dikkatli olunmanızı önermekteyiz. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi, 2 günden fazla yaparsanız sağlığınız için tehlikeli olabilir. Ananas Diyeti uyguladıktan sonra işe yaradığı için tekrar yapmak istiyorsanız, aradan biraz zaman geçmesini beklemelisiniz. Daha sonra tekrar uygulayabilirsiniz. Sağlığınız için daha iyi olacaktır.

Ananas diyeti nedir?

Ananas Diyeti listesi içerisinde oldukça lezzetli besinler yer bulunmaktadır. Bir çok ünlüler, sanatçılar ve modeller denemiştir ve bu şekilde diyetin nasıl hızlı ve kolay bir şekilde işe yaradığı da kanıtlanmıştır. Diyeti uygulayan ünlüler bu diyet sayesinde fazla kilolarına veda etmişlerdir.

Bu diyeti özellikle gelin adayları yapmaktadır. Düğünden hemen önce fazla kiloları atabilmektedirler. Formda görünebilmek için gelin adaylarının özellikle tercih ettikleri bir diyet programıdır. Bu diyetle gelin adayları hızlı kilo verip, gelinliğin içinde daha formda bir görünüşe kavuşmaktadır.

Diyetin sadece zayıflatıcı etkisi yoktur. Aynı zamanda içinde bulundurduğu vitaminler sayesinde cilde ve saça iyi gelen meyveler arasındadır.

Ananas Diyeti nasıl uygulanmaktadır?

  1. Sabah kahvaltı yaparken 250 ml. ananas suyu içilir. Bununla beraber kepekli ekmek, zeytin, peynir ve yumurta gibi kahvaltılık besinler yiyebilirsiniz.
  2. Ara öğünlerde ya da karnınızın acıktığını hissettiğiniz zamanlarda ananas tüketebilirsiniz. 100 gram yeterli olacaktır.
  3. Öğle yemeği öncesinde, sabah kahvaltısında içildiği kadar yani 250 ml. ılık ananas suyu içilir. Ananas suyunu içtikten 15 dakika kadar geçince, hafif bir öğle yemeği yemeye başlayabilirsiniz. Öğle yemeği bittikten, 15 dakika sonra, aynı şekilde 250 ml. ılık ananas suyunu tekrar için.
  4. Akşam yemeğini yedikten sonra biraz bekleyin. Kendinizi rahatlatın belli bir süre geçtikten sonra, 300 gram taze ananas tüketin. Bu diyeti egzersiz ve yürüyüşlerle yapmanız çok daha iyi ve sağlıklı olacaktır.

İlgili Yazılar

Yiyerek zayıflama diyeti

delikanli kizlar

Sağlıklı bir kalp için beslenme önerileri

delikanli kizlar

Dilara Koçaktan Kolay Zayıflama Önerileri

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap