Avakado Yüz Maskeleri

Avokado Yüz Maskeleri | Evde Avokado Kozmetik Tarifleri

Avokado Yüz Maskeleri | Evde Avokado Kozmetik Tarifleri

Avokado Yüz Maskeleri en popüler yüz maskelerinden biridir. Size ev yapımı avokado yüz maskeleri ve avokado ile diğer ev yapımı kozmetik için özel tariflerimiz var.

Doğal ve organik cilt bakım ürünlerinde doğal maddeler kullanarak cildimizin kazanabileceği yüzlerce avantaj vardır. Bu maddelerden biri avokado yağı. Ev yapımı Avokado yağı için en iyi tarifimizi yazımızda bulabilirsiniz.

Avakado Vücut Losyonu
Avakado Yüz Kremleri

1. Avokado Vücut Losyonu

Avokado Vücut Yağı Malzemeleri;

1 olgunlaşmış avokado
1 Muz
1 tatlı kaşığı zeytinyağı
1 çay kaşığı E vitamini

Avokado Vücut Losyonu Nasıl Yapılır?

Avokado ortadan ikiye kesin. Çekirdeğini çıkartın. Yemek kaşığı ile içini sıyırın. Küçük bir kapta avokadoyu ve muzu ezin. Zeytin yağını ve E vitaminini ekleyin.
Karışımı vücudun her tarafına yayın, özellikle diz, dirsek ve topuk gibi zor bölgelere. Yaklaşık 20 dakika bekletin ve serin su ile durulayın.

Avokado Yüz Maskeleri | Evde Avokado Kozmetik Tarifleri Avokado Yüz Maskeleri en popüler yüz maskelerinden biridir. Size ev yapımı avokado yüz maskeleri ve avokado ile diğer ev yapımı kozmetik için özel tariflerimiz var. Doğal ve organik cilt bakım ürünlerinde doğal maddeler kullanarak cildimizin kazanabileceği yüzlerce avantaj vardır. Bu maddelerden biri avokado yağı. Ev yapımı Avokado yağı için en iyi tarifimizi yazımızda bulabilirsiniz. Avakado Yüz Kremleri 1. Avokado Vücut Losyonu Avokado Vücut Yağı Malzemeleri; 1 olgunlaşmış avokado 1 Muz 1 tatlı kaşığı zeytinyağı 1 çay kaşığı E vitamini Avokado Vücut Losyonu Nasıl Yapılır? Avokado ortadan ikiye kesin. Çekirdeğini çıkartın. Yemek kaşığı…

Genel Bakış

Avokado Yüz Maskeleri

Özet : Avokado Yüz Maskeleri en popüler yüz maskelerinden biridir. Size ev yapımı avokado yüz maskeleri ve avokado ile diğer ev yapımı kozmetik için özel tariflerimiz var.

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 2 oy)

Hakkında delikanli kizlar

Loading Facebook Comments ...

Bir yorum

Cevapla