Hayat Nasıl Yapılır Yaşam

Beli Kalın Olanlar için Giyim Seçenekleri

Beli Kalın Olanlar için Giyim Seçenekleri

Beli Kalın Olanlar için Giyim Seçenekleri

Beli kalın olanlar nasıl giyinmeli. Bu detay beliniz ince bile olsa seçeceğiniz yanlış elbise seçimi ile belinizi olduğundan daha kalın gösterebilir. Bunun tam tersi olarak kalın belli bayanlar yapacakları doğru kıyafet seçimi ile bellerini olduğundan daha ince göstermeleri mümkün.

Bunun için anahtar nokta vücudun üst kısmını, özellikle dikkat edilecek bölge omuzları daha geniş gösteren elbiseler tercih etmekten geçer. Omuzlarınız bel bölgesinden daha geniş görünürse, bütün olarak bakıldığında beliniz daha ince kaldığını göreceksiniz. Bu sebepten dolayı seçtiğiniz elbise ne olursa olsun, gömlek ve ceket kesimlerini omuzları geniş gösteren tasarımlar arasından seçmeye dikkat edin.

Beli ince göstermek için neler yapmalı sorusuna gelecek olursak omuzlar ne kadar önemli ise dikkat etmemiz gereken bir diğer bölgemiz kuşkusuz kalçalarımızdır.Beliniz kalın kalçalarınız küçük olabilir,bu orantıyı tutturmak için A kesim etekler seçilmeli pantolon giyinmeyi seviyorsanız eğer belin üzerine gelecek modeller ile kalın kemerlerle orantılıyabilirsiniz.

Elbise tercihlerinizde dışarıdan beğendiğiniz herhangi bir modeli bütçenizi aşmadan vücut tipinize uygun elbise modelleri dikimi yapan terzinize omuz bölgesini geniş gösterecek şekilde diktirebilirsiniz.Ayakkabı ve pantolon tercihlerinde koyu renkli modelleri seçmek bacaklarınızı uzun göstererek dikkatleri bel bölgenizden bu bölgelere çekebilir.Uzun bacak boyu her zaman beli daha ince göstermesi sizin yapacağınız seçimlerle doğru orantılıdır.

Etiket: beli kalın olanlar için elbise seçimi, beli kalın olanlar nasıl giyinmeli, Beli ince göstermek için
[ads2]
[ads1]
Beli Kalın Olanlar için Giyim Seçenekleri

İlgili Yazılar

Kanepe Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli

delikanli kizlar

Bitkilerle Hastalık Tedavisi

delikanli kizlar

Grip mi olacağım ne

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap