Moda

Böyle Giyinerek Zayıf Görünün

Böyle Giyinerek Zayıf Görünün

Böyle Giyinerek Zayıf Görünün

Giyiminize biraz dikkat ederek, kıyafet hileleriyle daha zayıf ve daha zarif görünmek tabiki sizin elinizde. Bunun için doğru ve bilinçli kombinasyon yapmalısınız.

Kadınlar takıntı haline getirdikleri taraflarını (ki asla bir kusur değildir!) gizli ayrıntılarla yok edebilirler. Kıyafet hileleriyle daha zayıf ve daha zarif görünmeyi hangi bayan istemez ki? yeterki doğru kombinasyon yapın.

İşte zayıf görünmenin püf noktaları :

*Kilo sorununuz var diye kendinizi koyu renklere mahkum etmeyin.Kilonuzun ağırlıklı olduğu bölgede koyu rengi, canlı bir renkle kombine edin.Geniş kalçalarınız varsa üst kıyafetiniz parlak renk olsun.

*Koyu renk makyaj tıpkı kıyafette olduğu gibi suratınızı inceltir.

*Üst bölgesi kilolu kadınlar kayık yaka yerine (v) yakayı tercih etsin. Enine çizgili, beyaz ve iri desenli bluzlardan kaçının; boyuna çizgili kıyafatlerden yana olun.Asimetrik çizgiler de zayıf görünmede çok etkili.

*Basen bölgesi geniş kadınlar için kalçayı saran dar pantolanlardan ziyade boru paça pantolonlar; etekte ise kloş yada dar etekler ideal.

*Büyük aksesuarlar ve boyna sarılar fularlar gözü yanıltarak vÜcudunuzu olduğumuzdan ince gösterir.Büyük kolyeler takarak hem sezon modasını takip etmiş hem de zayıf görünmüş olacaksınız.

*Tercihiniz dökümlü bir etek ve şık bir şalvarsa bunu üzerinize belden oturan bir ceketle birleştirin.

*Burnu kapalı ayakkabılar ayaklarınızı daha küçük gösterir.Dolgu topuk ise bacakları kalın gösterir.İnce topuklu ayakkabı ince ve zarif bir duruş sergiler.

*Göbekli ve beli kalın kadınlar göbek ortasından pantolon tercih etsinler.Yüksek ya da düşük bel pantolondan kaçınsınlar.

*Sert kumaşlardan uzak durun. Yumuşak, hafif ve vücudunuzda kayan kumaşı tercih edin. Böylelikle vücudun genel hatlarını kapatın.

*Saç ne kadar kabarıksa yüzü o kadar küçük görünür.Perçemde yanlardan düz fön yüzü ince gösterirken; tepeden toplanmış atkuyruğu suratınızı sivrileştirir zayıf görünmenize yardımcı olur.

İlgili Yazılar

Zeytin Yeşili Roma Elbisesi

delikanli kizlar

Harika Jean Kombin Tasarımlar

delikanli kizlar

Chanel Mavi Tonlarında Oje Modası

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap