Güzellik Makyaj Nasıl Yapılır

Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır?

Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır

Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır

Burcu Esmersoy takma kirpik tercih etmiyor. İki kat maskara uygulamasıyla hacimli ve göz alıcı kirpiklere kavuşuyor.

[dropcap]1[/dropcap] Çok ince bir consealerla göz kapağını tamamen kapatıp ardından transparan pudra ile göz kısmını matlaştırılıyor. Güzel sunucuya koyu göz makyajıdışında soft göz makyajlarında far rengi olarak genelde sedefli toprak tonlar uygulanıyor.

Hafif gölge gibi uygulanan, bronz kahve tonuna, göz kapağının iç kısımlarına doğru kahvenin açık tonlarını uygulanarak, gözdeki gölge kısmının belirgin olması sağlanıyor.burcu esmersoy 0c084eb1 7053 456a 8378 56167321df8b 1 198×300 Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır?

[dropcap]2[/dropcap] Burcu Esmersoy’un en çok tercih ettiği göz pınarlarına doğru inen beyaz sedefli aydınlık far rengi. Mavi gözlü kadınlar bu uygulamayı rahatlıkla yapabilir. Bu işlem renkli gözleri daha bir belirgin ediyor. Göz içine siyah eyeliner uygulanılıyor. Krem rengi ya da beyaz göz kalemiyle göz içine sürüldüğünde Esmersoy’un gözleri büyüyor artık bu puf noktayı herkes biliyor.

[dropcap]3[/dropcap] Burcu Esmersoya neredeyse hiç fondöten kullanmıyor. Leke gibi sorunları olmadığından kapatıcı ürünler kullanmaya gerek yok. Burcu Esmersoy cildini daima temiz tutar.

Mac Face and Body fondöten kullanılan Burcu Esmersoy’a, yüz gölgelemesi denen highlight uygulamasını en ince detayına kadar yapılıyor. Elmacık kemikleri koyu, şakak kısımları koyu, burun kenarları koyu bir gölgeleme uygulanır. Bu uygulanan işlemlerin ardından transparan pudra ile hem bazı sabitleştirir hem de yapılan yüz gölgelendirme softlaştırılır.

[dropcap]4[/dropcap] Doğal tonları tercih eden Burcu Esmersoy’a genelde açık ton rujlar uygulanılıyor. Dudak kalemiyle conture çekip kalemle dudak içinin ortası hariç her kısmını boyandıktan sonra Mac Kinda Sexy Rujla dudak makyajı tamamlanılır.
[ads2]
Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır
[ads1]

İlgili Yazılar

Uzun ve sık kirpiklere sahip olmanın 5 yolu

delikanli kizlar

Türkan Şoray Gibi Kirpikleriniz Olsun

delikanli kizlar

Göz Çevresindeki Morluklara Badem Yağı

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap