Cilt

Cilt Canlandıran Nane Maskesi

Cilt Canlandıran Nane Maskesi

Cilt Canlandıran Nane Maskesi

Günlük hayatımızda cildimiz güneş ışınlarına, soğuk ve sıcak havaya, toza maruz kalıyor. Cilt canlandıran nane maskesi sizi bu sorundan kurtaracak. Ayrıca yapmış olduğumuz makyajları da hesaba katarsak cildimiz canlılığını ve tazeliğini zamanla kaybediyor. Cildimizi tekrardan eski canlılığına kavuşturmamız için düzenli olarak yaklaşık 1 ay nane maskesi uygulamalıyız.

Nane maskesi cildi ölü hücrelerden arındırır, canlandırır ve serinletir. Düzenli bir şekilde kullanımın sonunda yıpranmış cildinizin tekrar eski tazeliğine nasıl kavuştuğuna çok şaşıracaksınız.
[ads1]

Cilt Canlandıran Nane Maskesi

Nane Maskesi Tarifi

Cilt canlandıran nane maskesi : Bir miktar naneyi kap içinde suda kaynatın. Sonra soğumasını bekleyin. Daha sonra naneyi nemlendirici krem ile karıştırıp yüzünüze sürün. 10 dakika bekleyin ve sadece bol su ile yıkayın. Haftada 1 yada en fazla 2 kere cildinize uygulayın bu maskeyi. Her cilt tipine uygundur. Fakat bu maskeyi yüzünüze 10 dakikadan fazla tutmayınız. Nane maskesini yüzünüze sürdüğünüzde eğer cildinizde aşırı yanma yada gözlerde kızarıklık gibi bir alerjiniz olduğunu farkederseniz derhal yüzünüzü bol suyla yıkayın.
[ads1]
[ads2]

İlgili Yazılar

Kahve Telvesiyle Cilt Bakımı

delikanli kizlar

Soğuk Hava Cildi Vuruyor

delikanli kizlar

Güzel Bacaklara Sahip Olalım

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap