Diyet Vücut

Diyetle Selülitlere Dur Diyebilirsiniz

Diyetle Selülitlere Dur Diyebilirsiniz

Diyetle Selülitlere Dur Diyebilirsiniz

Bazen tüm bacakları saran selülitlere mücadele etmenin en kolay yolu onların oluşmasını engellemektir.

Bunun için bazı öneriler;

Sık kilo alıp vermekten kaçının

Fazla kilolarınızı dengeli beslenme ve yapacağınız egsersizlere vermeyi çalışın. Verdiğiniz kiloları da korumanız çok önemli. Verilen kiloyu korumak selülit ve çatlak oluşumunu azaltır.

Spor yaparak kilo verin

Sporun; daha iyi sıkılaşmak, sarkmamak, aynı zamanda kilonun duraksamaması ve motive olmak gibi faydaları saymakla bitmez!

Suyu yanınızdan eksik etmeyin

Vücudunuz için en iyi detoks için bol sıvı almak gerekiyor. Günde iki litre su tüketmenin yanı sıra bol su içeren sebze ve meyveler tüketin.

Bitki çayları, sade soda, şekersiz limonata içebilirsiniz. Formunuzu korumak, kilo almamak ve kilo kontrolü için her öğün lifli besin tüketmek şart. Her öğünde yeşil salata tüketmeyi dikkat edin.

Kızartmalar yerine zeytinyağlı yemekler yiyin. Margarin ve katı yağlardan uzak durun.

Tuzlu gıdalara dikkat

Ödemi artırmaması için tuzsuz peynir ve zeytin, marine edilmemiş füme olmayan etler ve şarküteri besinlerden kaçınmakta fayda var.

Asitli, kafeinli, kremalı ve aromalı içeceklerden uzak durun. Sade filtre kahvenin veya Türk kahvesinin günde bir-iki fincan tüketilmesinde zarar yoktur.

Erama : Diyetle Selülitlere Dur Diyebilirsiniz, Diyetle Selülitleri Durdurun, Diyet, selülitlere mücadele etme, selülitleri engellemek, selülitleri durdurmanın yolu, selülitler nasıl kaybolur?, diyet yaparak selülitleri yok etmek
[ads1]
Diyetle Selülitlere Dur Diyebilirsiniz
[ads2]

İlgili Yazılar

1 Haftada 3.5 Kilo Verdiren Diyet

delikanli kizlar

Lazerle Selülit Tedavisi

delikanli kizlar

Selülit İçin Bitkisel Takviyeler

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap