Aile Doğum Sonrası Sağlık

Doğum sonrası cilt lekelerinden kurtulun

Doğum sonrası cilt lekelerinden kurtulun

Doğum sonrası cilt lekelerinden kurtulun

Doğum sonrası cilt lekelerinden kurtulun : Doğum Sonrası Lekeleri her kadının belirli bir yaştan sonra çektiği en büyük derttir ve her kadın tarafından aşılması zor olan güçlüklerden en önde gelenidir. Genç yaşlarda bunu sorun etme sekte yazın çıkılan muhteşem tatillerin korunmasızca yapılan güneşlenmelerin üzerine bir de hayatımıza giren küçücük varlıkların bize kestiği en büyük fatura aslında bu lekelerdir.

On sekiz ila yirmili yaşlarda umurumuzda olmaması normaldir. Ciltleriniz kendi hücrelerini yeniliyor ve capcanlı gözükmenizi sağlamaktadır. Fakat yaş sınırımız yirmi beşin üzerine çıkmaya başladığında hücre yenilemesi yavaşlıyor belki de daha zayıf ciltlerde tamamen duruyor. Tabi sonrasında aynalara bakmak istememek ve sürekli ne yapa birim diye düşünen kişilere, aslında bunun birçok yolu olduğunu hatırlatılmaktadır. Birçok yolu denemiş, yinede sonuca ulaşamamış olabilirsiniz. Fakat her şeyin bir çaresi var.

İşte doğum sonrası oluşan cilt lekelerinden kurtulmak için birkaç öneri;

Doğum sonrası lekerine meyan kökü özü başlıca hatta önde gelen doğal formüllerden biri. Meyan kökü çoğu şeye iyi gelse de meyan kökü özü karışımı direkt olarak doğum sonrası lekelerinin en büyük ilacı nasıl kullanılacağını alerjiniz olup olmadığını doktorunuza sorduktan sonra tedaviye başlaya birsiniz.

Vazelin kremi, beyaz kil ve yumurta akının karışımının da peeling olarak sürülüp haftada iki gün sonrasında üç ay boyunca sürekli tekrarlanması tamamen lekelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Tabiki armut meyve olarak bolca tükettiğiniz armuttun kabuğunu yüzümüze masaj yaparak sürmenin ve bunu her gün tekrarlamanın sonucunda lekelere kolaylıkla veda edebilirsiniz.

Patates suyuda bunlardan bir tanesi olarak yer almaktadır.

Doğum sonrası cilt lekelerinden kurtulun

İlgili Yazılar

Okul Öncesi Çocuk

delikanli kizlar

Bu Besinlerle Vücudunuzu Toksinlerden Arındırın

delikanli kizlar

Zayıflamak için diyet

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

2 yorumlar

Doğum sonrası depresyonun belirtileri | Doğum sonrası psikiyatrik hastalık 5 Eylül 2021 at 02:32

[…] Doğum sonrası depresyonun olduğunu anlamak için, depresyon belirtilerinin doğum sonrası ilk dört haftada ortaya çıkması gerekmekle birlikte, bazı kadınlarda belirtiler haftalar ya da aylar sonra, daha sinsi bir şekilde başlayabilir. […]

Doğum sonrası cilt lekelerinden kurtulun | Deli... 28 Ekim 2021 at 03:45

[…] Doğum Sonrası Lekeleri her kadının belirli bir yaştan sonra çektiği en büyük derttir ve her kadın tarafından aşılması zor olan güçlüklerden en önde gelenidir. Genç yaşlarda bunu sorun etme sekte yazın çıkılan muhteşem tatillerin korunmasızca yapılan güneşlenmelerin üzerine bir de hayatımıza giren küçücük varlıkların bize kestiği en büyük fatura aslında bu lekelerdir.  […]

Yorum Yap