Hayat Yaşam

Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövme Sildirme. Dövme 1992 yılından bu yana 15 yılı aşkın arge çalışmalarıyla sürekli üzerinde çalışılmış.

Her yeni çıkan modeli zamanın en iyisi diye gösterilen Amerikan ve Japon lazer mühendislerinin eksiksiz bir ürünü olan Medlite şimdi İstanbulun gözdesi ESTE’de.

En son model olan MedLite c6 Lazer Sistemi Dünya genelinde konusunda uzman olmuş doktorlar arasında yapılan anketlerde tartışmasız branşında en iyi lazer olarak seçilmiştir.

Kliniğimiz de hastalarımıza bugüne kadar yapılması mümkün olmayan yenilikleri getiren bu lazer cihazını biraz yakından tanıyalım.

Dermatolojik uygulamalarda üstün özellikleri ile lazer cihazları içinde başarı oranı en yüksek,en hızlı,en güvenli Q-switched Nd-Yag lazerler sınıfından bir üründür.

Dövmelerinizden ne renk olursa olsun, MedLite c6 lazer sistemi ile acısız 1-2 dakika gibi bugüne kadar görülmemiş kısa seans süreleri ile tamamen kurtulabilirsiniz. Unutmayın ki bugüne kadar kullanılan tüm lazer sistemleri sadece siyah renkli dövmeleri çıkartabiliyorlardı. MedLite c6 dövme tedavisinde bir devrim yaratmıştır. Üzerinde bulunan 4 farklı lazer dalga boyu ile sarı,yeşil,bulut mavisi gibi çıkartılması mümkün değildir denilen dövmeleri bile çıkarttığı için dünya da altın standart olarak kabul edilmiştir.

Etiket: Dövme, Dövme Sildirme, Dövmeyi nasıl sildirebilirim?, MedLite c6 lazer sistemi, Dövme nasıl silinir?, Dövmeyi nerede sildirebilirim?, Dövmemi acısız nasıl sildirebilirim?
[ads1]
Dövme Sildirme
[ads2]

İlgili Yazılar

Banyo Tuzunuzu Kendiniz Yapın

delikanli kizlar

Bitkilerle Hastalık Tedavisi

delikanli kizlar

Örgünün püf noktaları nelerdir?

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap