Dudak Güzellik

Dudaklar için bakım tüyoları

Dudaklar için bakım tüyoları

Dudaklar için bakım tüyoları

Yüz güzelliğinizin en önemli unsurlarından olan dudaklarınızı, güzellik uzmanlarının özel tavsiyeleri ile daha çekici bir hale getirebilir ve bu sayede fark yaratabilirsiniz.Dudaklarınızın hoş görünmesini istiyorsanız bir takım hileleri öğrenmeniz gerekiyor.

Daha özel bir dudak yapısı hayal ediyorsanız mutlaka aşağıdaki özel tavsiyelere bir göz atmalısınız.Dudaklarınızı daha çekici bir hale getirecek ve daha güzel bir dudak yapısına sahip olabilmenizi sağlayabilecek bu harika dudaklar için bakım tüyoları ile yüz güzelliğinize özel desteklerde bulunabileceksiniz.
[ads1]

Büyük Ağızlıysanız

Büyük ağızları daha küçük göstermek için dudak çerçevesini dudağın hemen içinden çizmek gerekiyor. Açık bir renkle çizilecek çerçevenin içinin, çerçeveden daha koyu renkte, ancak yine de açık bir tonda boyanması gerekiyor.

İnce Dudaklıysanız

İnce dudakların daha dolgun görünmesi için dudak çerçevesinin dudak çizgisinin dışından çekilmesi gerekir. İki yana kadar iyice uzanması gereken çerçeve açık bir tonda çizilmeli, dudağın iç kısmının ise daha koyu bir tonda boyanması gerekir.

Kalın Dudaklıysanız

Kalın dudakların parlak ve sert renklerden kaçınması gerekir. Dudakların içinden çizilen dudak çerçevesiyle dudak boyasının hemen hemen aynı renkte olmasına özen gösterilmeli.

Düzgün Dudaklı Değilseniz

Alt ve üst dudakların kalınlıkları birbirine uymuyorsa, değişik iki ton kullanın. Kalın dudak için koyu, ince dudak için açık renkte bir ruj sürülmesi, dudağın asimetrisini gizler.

Dudak uçlarınız aşağı doğru sarkıksa

Dudaklarınızın sarkık görünümünü gizlemek için izlenecek en iyi yollardan biri, dudak kalemiyle düzeltilip çizilen bir dudak şeklinin ardından, bu şeklin dışında kalan dudağın bölümlerinin ten rengine uygun renkte bir fondötenle kapatılmasıdır.

Üst dudağınız dışa doğru taşkınsa

Üst dudağın ortasını belirten V şeklini, dudak çizgisinin biraz içinden çizerek doğal kıvrım vererek dudakların birleştiği yere kadar boyayın. Alt dudağı ise biraz taşırarak boyayın.Fazla taşırmayı ama bu hiç hoş olmaz.

Alt dudağınız dışarıya doğru taşkınsa

Alt dudağınız dışarı doğru taşkın ise, alt dudağınızı boyarken biraz küçültmeniz gerekecek. Bunun için ortasından başlayarak dudak çizgisinin biraz içinden dudakların birleştiği yere kadar boyayın. Normal olarak boyadığınızı üst dudağın daha dikkat çekici olmasını sağlayın.
[ads2]
Dudaklar için bakım tüyoları

İlgili Yazılar

Saç boyamak sağlıklı mı?

delikanli kizlar

Lazerle Selülit Tedavisi

delikanli kizlar

Güneş Lekesi İçin Yoğurt Maskesi

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap