Moda

En az 2 beden zayıf görünmenin yolları

En az 2 beden zayıf görünmenin yolları

En az 2 beden zayıf görünmenin yolları

Yaz geldi ve artık kalın kazaklar ve montlardan sıyrılıp ince kıyafetlere geçme vakti geldi. aşırı kilo probleminiz yok ama birazcık fazlanız varsa hiç dert etmeyin. siz de küçük hilelerle mükemmel görünebilirsiniz. nasıl mı?

Vücut Şekli

Öncelikle, vücut tipinize göre giyinirseniz, olduğunuzdan daha ince görünürsünüz. vücudunuzun neresi güzelse orayı daha belirginleştiren kıyafetler seçin. örneğin; beliniz inceyse belinizin inceliğini gösteren kıyafetler tercih edin. böylelikle hem daha zayıf görünürsünüz hemde vücudunuzun güzelliği ortaya çıkmış olur.

Renkler

Güzel bir renk kombinasyonu ile 2 hatta 3 beden bile zayıf görünmeniz mümkün. unutmayın ki tek renk kıyafetler sizi daha zayıf gösterir.

Çizgiler

Kıyafetinizin desenleri sandığınızdan daha önemli. yatay çizgiler yerine dikey çizgileri tercih edin hem boyunuzu uzun gösterir hemde daha zayıf görünürsünüz

Beden! hangi bedende iseniz o bedende kıyafet tercih edin çünkü olduğunuzdan küçük beden kıyafet giyerseniz tüm kilolarınız ortaya çıkar, saklamak için bir beden büyüğünü giyerseniz bu seferde tam aksine daha kilolu görünürsünüz o yüzden ideal olan bedeninize tam oturan kıyafetler.

Ayakkabılar

Yüksek topuklu ayakkabılar her zaman en kurtarıcı ayakkabı modellerdir.sizi uzun göstermekle kalamaz aynı zamanda daha ince gösterir.

İlgili Yazılar

Böyle Giyinerek Zayıf Görünün

delikanli kizlar

Burberry Sonbahar Kış Elbise Modelleri

delikanli kizlar

Delikanlı Kızlar Nişanlık Modelleri

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap