Ayrılık İlişkiler

Erkekler Neden Aldatır?

Erkekler Neden Aldatır

Erkekler Neden Aldatır?

Erkekler Neden Aldatır? Erkekler kolayca ihanet edebilir ve sizi aldatır. Her erkek aldatmaz aslında. Bu yanlış bir bilgi. Bazı erkekler aldatmaz. Bu bazı erkeklerden birine sahip iseniz; çok şanslısınız sizi tebrik ediyoruz. Diğer şanssız hemcinslerimize de geçmiş olsun demekten başka çaremiz yok maalesef. Erkek ihanete alışmışsa onu durdurmak çok zor.

Erkekler Neden Aldatır
Erkekler Neden Aldatır

Erkekler neden ihanet eder?

Cinsel dürtüleri kuvvetli, cinsellik açısından zayıf ve iradesine hakim olamayan erkekler kolaylıkla aldatır. Bu erkekler genellikle tek gecelik ilişkiler yaşarlar ve bu aldatma durumunu hiçe sayarlar. Tek gecelik ilişkileri aldatmak olarak görmeyen bu erkek modeli eşini ya da sevgilisini sık sık aldatır.

Başka bir kadına aşık olan erkek sizi bir süre o sevdiği kadınla aldatır. Aşk da erkeklerin aldatma nedenleri arasındadır. Gönlünü bir başka kadına kaptıran erkek, eğer aşkını içinde yenemezse ihanet etmeyi bırakır ama sevinmeyin, çünkü sizi terk etmeyi seçecektir ve o kadına gidecektir.

Sizi daha az seven erkek, sizinle birlikteliğini bitirmez ama size sadık da kalamaz. Bu durumda ihanet edebilir. Sevgi eksikliği, erkeğin size karşı ilgisiz ve soğuk olmasına da sebep olacaktır. Bu tür erkekler gözlerini kırpmadan bir başka kadına kucak açabilir. Eğer sizi sevmiyorsa onu zorlamayın. Elbet bir gün gidecek…

Cinsel anlamda eşinden tatmin olamayan erkekler çareyi başka kadınlara gitmekte arar. Bu erkekler cinsel açlık sebebiyle kolayca maceraya atılabilir. Bu durumda sanırım hatayı kendinizde aramanız gerekiyor sevgili hanımlar. Eğer eşinizi yatağınızda yeteri kadar mutlu edemediğinizi düşünüyorsanız bu konuya bir çare arayın ve evliliğinizi kurtarmaya çalışın.

Etiket: Erkekler Neden Aldatır?, erkek niye aldatır?, erkek neden ihanet eder?, erkeklerin aldatma sebebi nedir?, erkeklerin aldatma nedenleri, Ayrılık, İlişkiler

İlgili Yazılar

Sevip sevmediğini vücut dili ile anlayın

delikanli kizlar

Cinsel İlişki Pozisyonları

delikanli kizlar

Evlilikte Mutlu Olmak İçin Öneriler

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap