Makyaj Video

Etkileyici Gözler Ve Dudaklar

Etkileyici Gözler Ve Dudaklar

Etkileyici Gözler Ve Dudaklar

Etkileyici Gözler Ve Dudaklar Videosu sizlere çok yardımcı olucağını umuyorum. Hatta yeni fikirleriniz açısından da yardımcı olucaktır. Dikkatli izleyip uyguladığınızda etkileyici göz ve dudaklarınız olucaktır.

1 Eye Studio Lasting Drama Jel Göz Kalemini fırça ile gözün iç çerçevesine uygulayın. Göz alıcı bir görünüm için üst kirpik hattına da aynı işlemi tekrarlayın.

2 Parıltı için Eye Studio Color Plush Silk Göz Farının en açık renk tonunu kirpik hattınızın da kaş kemiğine kadar uygulayın. Sonra fırçanın koni ucunu kullanarak en koyu tonunu uygulayın ve iki tonu harmanlayın. En koyu bölgeyi kavisin iç kısmına ileve edin.

3 Color Sensationnal Pink Peony Ruj tam bir retro etkisi uyandırıyor! Yumuşak ve zengin bir görüntü istiyorsanız bir fırça yardımıyla dudaklarınızı boyayın.

4 Ardından dudak kenarlarınıza doğru ilerleyin ve iki noktayı birleştirerek harmanlayın. Eksra parıltı için dudaklarınıza Color Sensational Dudak Parlatıcısı uygulayın.

MAYBELLINE – NEW YORK

Dudak Makyajı, Etkileyici Dudak Makyajı, Etkileyici Dudaklar, Etkileyici Dudaklar Videosu, Etkileyici Göz Makyajı, Etkileyici Gözler, Etkileyici Gözler Ve Dudaklar, Etkileyici Gözler Videosu, Göz Makyajı, Makyaj Videoları

[ads2]Video yükleniyor

10 Saniye Sonra

[ads1]

İlgili Yazılar

Kirpik uzatmak için badem yağı

delikanli kizlar

Hint Yağı ve Badem Yağıyla Uzun Kirpikleriniz Olsun

delikanli kizlar

Doğal Makyajın Sırrı Nedir

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap