Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri

Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri

Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri

Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri : Sivilceler insanların ergenlik dışında da bir çok yaşta başına bela olabiliyor. Sivilcelerden kurtulmak ve bir daha çıkmaması için doğal sivilce maskeleri hazırlayarak kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız sivilce maskeleri cildinizdeki gözenekleri açarak hava almasını sağlar ve yeniden sivilce çıkmasını engeller. İşte size önerdiğimiz cilt maskeleri ve hazırlanışları ;

Sivilce Maskesi

Jojoba Yağı (Yarım çay Kaşığı)
4 Adet Aspirin
1 Tatlı Kaşığı Su

Hazırlanışı

Aspirinlerinizi ılık su ile iyi ezip su ve jojoba yağı ile karıştırın. Hazırladığınız karşımı cildinizi temizledikten sonra uygulayın. 15 Dakika bekledikten sonra cildinizi temizleyiniz. 5 günde 1 defa kullanmanızı öneririz.

Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri

Ballı Sivilce Maskesi

1 Kapsül E Vitamini
1 Çay Kaşığı Limon Suyu
1 Çay Kaşığı Bal

Hazırlanışı

Tahta kaşık yardımı ile bir kaba balı koyunuz. Üzerine diğer malzemeleri de ekleyip karıştırınız. Cildinizi temizleyiniz ve güzelce uygulayınız. Yarım saat bekledikten sonra cildinizi temizleyebilirsiniz. Haftada bir defa uygulamanızı öneririz.

Sivilceler için Yumurta Maskesi

1 Kapsül E Vitamini
1 Tane Yumurta Beyazı

Hazırlanışı

Çıkarttığınız yumurta beyazını e vitamini ile güzelce karıştırınız. Temizlemiş olduğunuz cildinize güzelce uygulayınız. Cildinizi hareket ettirmeden kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan sonra cildinizi ılık su ile yıkayabilirsiniz. Haftada bir kere uygulamanızı öneririz.

Kuru Ciltler için Sivilce Maskesi

1 yemek kaşığı Arı Balı
1 Tane Olgun Avokado

Hazırlanışı

Avokadonuzu ikiye bölünüz. İçindeki yumuşak kısmı bir kaba koyarak güzelce eziniz. Üzerine bal ekleyiniz ve maske kıvamına gelene kadar karıştırınız. Temizlemiş olduğunuz cildinize masaj yaparak güzelce uygulayınız. 15 Dakika bekledikten sonra ılık su ile cildinizi yıkayabilirsiniz. Avokado maskesini 15 günde bir uygulamanızı öneririz.

Karbonatlı Sivilce Maskesi

3 Çay kaşığı 3
1 Çay Kaşığı Karbonat
1 Çay Kaşığı Limon Suyu

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri bir kapta birleştirip karıştırınız. Karışım macun haline geldikten sonra cildinize sürünüz ve 10 dakika boyunca bekleyiniz. 10 Dakika sonra cildinizi temizleyebilirsiniz. Eğer ki maskeyi sürdükten sonra yüzünüzde yanma hissi olur ise ılık su ile hemen yıkayınız. 10 günde 1 defa yapmanızı öneririz.

Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri Evde Yapabileceğimiz Sivilce Maskeleri : Sivilceler insanların ergenlik dışında da bir çok yaşta başına bela olabiliyor. Sivilcelerden kurtulmak ve bir daha çıkmaması için doğal sivilce maskeleri hazırlayarak kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız sivilce maskeleri cildinizdeki gözenekleri açarak hava almasını sağlar ve yeniden sivilce çıkmasını engeller. İşte size önerdiğimiz cilt maskeleri ve hazırlanışları ; Sivilce Maskesi Jojoba Yağı (Yarım çay Kaşığı) 4 Adet Aspirin 1 Tatlı Kaşığı Su Hazırlanışı Aspirinlerinizi ılık su ile iyi ezip su ve jojoba yağı ile karıştırın. Hazırladığınız karşımı cildinizi temizledikten sonra uygulayın. 15 Dakika bekledikten sonra cildinizi temizleyiniz. 5 günde 1 defa kullanmanızı öneririz. …

Genel Bakış

Evde Yapabileceğiniz Sivilce Maskeleri

Özet : Sivilceler insanların ergenlik dışında da bir çok yaşta başına bela olabiliyor. Sivilcelerden kurtulmak ve bir daha çıkmaması için doğal sivilce maskeleri hazırlayarak kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız sivilce maskeleri cildinizdeki gözenekleri açarak hava almasını sağlar ve yeniden sivilce çıkmasını engeller.

Kullanıcı Oylaması: 4.8 ( 1 oy)

Hakkında delikanli kizlar

Loading Facebook Comments ...

Bir yorum

  1. Geribildirim: Kuru Cilt Maskeleri

Cevapla