Gizlilik Politikası

delikanli kizlar

Gizlilik Politikası

Delikanlikizlar.com internet sitesine giriş yapmakla aşağıda bulunan tüm koşulları kabul ettiğiniz hukuken ve res’en kabul edilmiş sayılacaktır. Delikanlikizlar.com internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içerik yazı ve tüm hakları kopyalanması, izin alınmadan ve kaynak belirtilmeden başka blogger/kurum/kuruluşlarda yayınlanması kesinlikle yasaktır! Aksi takdirde bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar IP adreslerinden gerekli hukuki işlemler otomotikmen başlatılacaktır.

Delikanlikizlar.com kız portalının (kız bloggeri) yayın amacı; aile, dekorasyon, beslenme, güzellik, ilişkiler, magazin, moda, sağlık, yaşam. yemek, video, kadın, kızlar, ve kızlara dair her konuda içerik sağlamaktır.

Site içerikleri içerisinde bulunan, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, haber okuyabilir, video izleyebilir ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Sizlerin blogeer, üyelik ve ziyaretlerinizde şahsi olarak bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz ve onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece 3. kişi/kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Keza Delikanlikizlar.com Google onayı ile ssl sertifikasına sahip olmaktadır. (Gizlilik Politikası / güvenlik sertifikası)

Blogger’de yer alan içerikler ‘doğrudan yayınlama’ politikası ile yayınlanmakta ve Delikanlikizlar.com bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde kabul etmemektedir. Bu bilgilerle 3. kişi/kuruluşların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir sorumluluğu kabul etmemekte ve garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Delikanlikizlar.com yönetimi sorumluluk kabul etmemekte, kendileri bilgilendirilseler dahi hukuki sorumluluktan muhafiyet özelliğine sahiptir.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, tamamen siteye giriş sağlayan kullanıcılara aittir.