Güzellik Makyaj

Hızlı Göz Makyajı Önerileri

Hızlı Göz Makyajı Önerileri

Hızlı Göz Makyajı Önerileri

Hızlı Göz Makyajı Önerileri. Şekle girmeyen kaşlar, açık renkli kirpikler, birbirine çok yakın gözler,düşük göz kapakları ve daha göz makyajı önerisi.

Küçük Gözler

Gözleriniz küçükse ve daha büyük göstermek istiyorsanız;hem alt hem de üst kirpiğinizin diplerine kalem çekin.Kirpik uçlarına bolca rimel sürün.

Çukur Gözler

Çukur görünümlü gözleriniz varsa; koyu renkleri olabildiğince az kullanın.Açık renk ve parlak farları tercih edin.Özellikle kaş altına süreceğiniz açık renk simli far gözlerinizin daha belirgin olmasını sağlayacaktır.

Uzak Gözler

Gözlerinizin birbirine uzaksa; koyu renk bir farı göz pınarınızdan ortasına kadar sürün.Göz kapağının kuyruk kısmına kadar açık renk far uygulayın.Renk farkını doğal göstermek için iki farı birbirine karıştırıp üzerinden geçin.

Yakın Gözler

Gözlerinizin birbirine yakınsa; açık renk farı göz pınarınızdan göz kapağınızın ortasına kadar sürün.Orta kısımdan dışarıya kadar koyu renk far sürün.Renk çizgisini yok etmek için iki farkı birbirine karıştırıp üzerinden geçin.

Göz Kapakları

Göz kapaklarınız düşük görünüyorsa; kirpik diplerinizden başlayarak göz kapağının kuyruk kısmına kadar kalem çekin. Kalemin üzerinden geçerek göz farını sürün.

Açık Renk Kirpikler

Beyaz tenliyseniz ve kirpikleriniz açık renkliyse; siyah rimel yerine kahverengi tonlarını tercih edin. Kahverengi; yüzünüzle uyumlu ve doğal bir görüntü yaratmanızı sağlayacaktır. Göz kapağınızın üst kısmına kahverengi göz kalemi çekin ve kahverengi rimeli kirpiklerine uygulayın.

Dağınık Kaşlar

Kaşlarınızın düzgün görünmesini istiyorsanız; temiz ve kuru bir diş fırçasıyla tarayıp fazlalıkları kaş makasıyla kesin. Görüntüyü sabitlemek için diş fırçasının üzerine az miktarda saç spreyi sıkıp kaşlarınızı tarayın ve kuruması için bekleyin.

İnce Kaşlar

Kaşlarınız döküldüyse ya da ince görünüyorsa daha kalın göstermek için; kaşlarınızla aynı tonda rimel ya da göz farını fırça yardımıyla kaşlarınıza sürün.

Etiket: göz makyajı teknikleri, Hızlı Göz Makyajı Önerileri, göz makyajı, hızlı bir şekilde göz makyajı yapın, göz makyajı nasıl yapılır?
[ads2]
Hızlı Göz Makyajı Önerileri
[ads1]

İlgili Yazılar

Selülit Masajı

delikanli kizlar

Kakao Yağının Cilde Faydaları

delikanli kizlar

Siyah Nokta Sivilce ve Akne için Muz Kabuğu

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap