Estetik Güzellik

İş adamlarının yeni gözdesi estetik uygulamalar

İş adamlarının yeni gözdesi estetik uygulamalar

Estetik cerrahi ve medikal uygulamalar sadece kadınların tekelindeymiş gibi gözükse de, artık erkekler de cilt güzellikleri ve beden estetiği için, estetik cerrahi kliniklerinin kapısını çalıyor

Estetik International Sağlık grubu doktorlarının yaptığı açıklamaya göre son yıllarda özellikle iş adamlarının estetik uygulamalara bakış açısı değişti: “Ülkemizde de erkekler son 5 senedir bedenlerine ve ciltlerine son derece önem veriyorlar çünkü iş hayatı artık daha dinamik, sağlıklı ve dış görüntüsüne dikkat eden bireyleri tercih ediyor.”

Karın kası estetiği, botoks ve daha fazlası

“Deneyim yaş aldıkça kazanılan bir olgu fakat bedeniniz ve özellikle yüzünüz bu yaş almanın gölgesinde kalmamalı. İşte bu sebeple erkekler ufak dokunuşlarla yaşlanmanın önüne geçebileceklerini ve iş hayatı içerisinde dinamik bir yüz ve bedene sahip olabileceklerini biliyorlar. Ülkemizde erkeklerin en fazla tercih ettiği estetik ve medikal uygulamalar ise, en başta saç ekimi, Örümcek Ağı estetiği, botoks ve dermal dolgu, jinekomasti ve karın kası estetiği” açıklamasında bulunan Estetik International doktorları ayrıca erkeklerin bu işlemleri yaptırdıklarını saklamadıklarını, bakımlı olduklarını göstermek için sosyal medya hesaplarında dahi paylaşımda bulunduklarını söylediler.

Örümcek Ağı estetiği favori

“Tüm bu cerrahi ve medikal uygulamalar içerisinde Örümcek Ağı estetiği ipi göğüslüyor, en fazla talep bu ameliyatsız tekniğe geliyor. İş adamlarının uzun iyileşme süreçleri gerektiren işlemlere hem vakitleri yok, hem de psikolojik olarak da bu süreci yaşamak istemiyorlar. Örümcek Ağı estetiği ise, işadamlarına pratik, konforlu ve geri dönüşü çok iyi olan bir süreç sağlıyor. Cilt altına yerleştirilen iplerin azalan kolajeni tekrar aktif hale getiren yapısından dolayı, günden güne tazelenen bir cilt yapısına kavuşuyorlar. Doğal bir süreç işliyor, yapay sentetik bir duruş kesinlikle olmuyor. İş adamları ortalama 1 saatlerini ayırıp, zaman kaybı yaşamadan tekrar iş ve sosyal hayatlarına dönebiliyorlar”

İlgili Yazılar

Liposuction zayıflama yöntemi değildir

delikanli kizlar

Selülit Masajı

delikanli kizlar

Siyah Nokta Sivilce ve Akne için Muz Kabuğu

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap