Cinsellik İlişkiler

Kış günlerini ısıtacak sımsıcak yatak oyunları

Kış günlerini ısıtacak sımsıcak yatak oyunları

Kış günlerini ısıtacak sımsıcak yatak oyunları

Erkekler kadınları kışın daha seksi buluyor… Neden mi? İşte yanıtı…

Kış günlerinin aranızı soğutmasını istemiyorsanız, sıcak önerilerimize bir göz atın!

Üzerinize bişeyler giyin

Erkekler kadınları kışın daha seksi buluyor. Perception’da yayımlanan bir çalışmanın sonucu bunu doğruluyor. Erkekler yazın daha az kıyafet ve daha fazla açıkta kalan yer gördüğü için vücudunuza daha eleştirel yaklaşabiliyor. Kışın, popo ve göbeğinizi fazla sergileyemiyorsunuz. Bu durumda o da kusurları gözden kaçırmaya daha müsait oluyor.

Ortalıkta çıplak dolaşırken rahat hissetmiyorsunuz öyle mi? Üzerinize en hoş yerlerinize dikkati çekecek bir şeyler giyin. Kolsuz bir tişört ya da şu seksi minik şortlardan belki…

Seksi kurnazlıklar yapın

Sıcak uyaranlar kanın deri yüzeyine yakınlaşmasını sağlar ve hassasiyeti arttırır.

Touch Me There! A Hands-On Guide to Your Orgasmic Hot Spots kitabının yazarı Yvonne K. Fulbright özellikle derinin daha hassas ve ince olduğu bölgelere üflemenizi tavsiye ediyor. Mesela boyun, kulak, bacakların içi gibi bölgeler.

Yatağın yanındaki masanın üzerinde bir fincan sıcak çay bulundurmayı deneyin. Aşağılara inmeden önce bir yudum alıp, ağzınızın içini daha da ısıtmış olursunuz. Ya da her ikinizin de omuz, sırt ya da genital bölgelerine elektrikli battaniye örtebilirsiniz.

Seks sırasında daha yakın olun

Muazzam esneklik becerisi gerektiren pozisyonlarındansa birbirinize yakın olacağınız şekilleri deneyin.

Siz yatarken o size arkanızdan sarılsın veya birbirinize sıkıca sarılın. Son olarak da en sıcak silahınız olan göğüslerinizi kullanın.

Sertifikalı bir seks eğitmeni olan Lou Paget, bu konuda şunu belirtiyor: “Göğüsler salgı bezlerine sahip dokulardan oluşur. Yani uyarıldığı zaman ısı üretebilir.”

Onları ön sevişme sırasında her ikinize de daha fazla heyecan verecek bir araç olarak kullanmayı unutmayın.

Kurutucunun Üstünde

Çamaşır makineleri ah bilseniz çamaşırları yıkamaktan başka daha ne işlere yarıyor 😀 Yaramazlık yapmak için harika bir araçtır.

Çamaşır makinesinin üzerine çıkın ve sevgilinizden yanınıza gelmesini seksi bir sesle isteyin.

Fulbright, bir bacağınızı onun omzuna koymanızı öneriyor. Böylece ikinizin de işini kolaylaştırmış olursunuz.

Hem kurutucunun farklı hızlarda titremesi hem de makineden gelen sıcaklık sayesinde tattığınız heyecan iki katına çıkacak.

Sıcak Çikolata

Kış içeceklerinin klasiği olan sıcak çikolata, libido arttırıcı bir canavar olarak adlandırılıyor çünkü genital bölgedeki kan akışını hızlandırma özelliği var. Yanında bonus olarak da romantizm bulunuyor üstelik.

Araştırmalar gösteriyor ki beraber sıcak içecekler içen çiftlerin birbirine olan güveni daha fazla oluyor.Çünkü beynin hem psikolojik hem de gerçek anlamdaki sıcaklığı işleyen bölgesi sıcak içeceklerin her türüyle harekete geçirilebiliyor!

etiket : yatak oyunları, Kış günlerini yatak oyunları, sıcak yatak önerileri, Erkekler kadınları kışın daha seksi buluyor, Kışın yatak oyunları
[ads2]
Kış günlerini ısıtacak sımsıcak yatak oyunları
[ads1]

İlgili Yazılar

Aşık olduğumuz kişiyi unutmanın yolları nelerdir?

delikanli kizlar

Aşırı Kıskançlık Sevgiliyi Bıktırıyor

delikanli kizlar

Sık sık sevişmek evlilik kurtarır

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap