Cilt Dudak Güzellik

Kış Mevsiminde Güzellik

Kış Mevsiminde Güzellik

Kış Mevsiminde Güzellik

Kış Mevsiminde Güzellik: Soğuk kış mevsiminde hava şartları cildimizi, ellerimizi ve dudaklarımızı kötü etkiler. Güzelliğimizi çekiciliğimizi kış ayındada korumamız için biraz ilgi ve bakım gerekli.

Dudaklarım çok kuruyor

ilk olarak dudaklarınızı yalamaktan vazgeçin.Bu gibi bir huyunuz varsa almış olduğunuz tedbirlerin hepsi boşa,bu durumda dudaklarınızın kuruması kaçınılmaz.Dudak koruyucunuzu ara sıra kullanmanızın yeterli olmadığını unutmayın bunu düzenli bir şekilde uygulayın.

Kış mevsimleri soğuk geçer.Soğuk hava şartları cildimizi, ellerimizi ve dudaklarımızı kötü etkiler.

Püf noktası: dudaklarınıza uyumadan önce bepanthen krem sürün,sabah kalktığınızda faydası olduğunu göreceksiniz,ayrıca yumuşak ve pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.

Nemlendiriciler işe yarar mı?

Cilt yapınız çok kuru ise nemlendirici losyon yerine krem kullanmanızda yarar var.Kremlerin içinde barındırdığı zeytinyağının kuru ciltlere ağır geldiği biliniyor fakat kış mevsiminde kuru ciltleri rahatlatıyor.Dudaklarınıza uyumadan önce bepanthen krem sürün,sabah kalktığınızda faydası olduğunu göreceksiniz,ayrıca yumuşak ve pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.

Püf noktası: cildinizi tüm gün nemli tutmak için fondöten gibi görünen nemlendirici kullanabilir,böylece cildiniz hem bakımlı görünür hem de kurumaz.

Kış Mevsiminde Güzellik

Etiketler: Kış Mevsiminde Güzellik, kışın güzellik, kışın güzelliğin püf noktaları, kışın kuruyan dudaklar, kışın kuruyan ciltler, kış ayı için bakım önerileri, kışın cilt bakım önerileri, kış mevsimi güzellik bakım önerileri

İlgili Yazılar

Genetik Yapısına Özel Kırışıklık Kremi

delikanli kizlar

Bianca Balti’nin Güzellik Sırrı Nedir?

delikanli kizlar

Cilt Çatlaklarına Doğal Çözümler Nelerdir?

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap