Çocuk Moda

Kışlık Kız Çocuk Mont Modelleri

Kışlık Kız Çocuk Mont Modelleri

Kışlık Kız Çocuk Mont Modelleri

Kışlık Kız Çocuk Mont Modelleri : Bu gördüğünüz montlar kız çocukları için birebir tasarlanmıştır. Bu kadar cici bu kadar albenisi olan montlar kış aylarında kızınızın içini ısıtıcak. Kız çocukları eşyası denilince direk aklımıza pembe renk gelir. Çocukların o renge karşı bir zaafı var. Artık bu pembe ön yargısı birazda olsa kalktı. Şimdi sınırsız renkleri ve türlü modeli mevcut. Bu mont modelleri şapkalı ve şapkısızları da vardır. Artık küçük hanımlar hangisini isterse onu seçsinler.

Yeni yetişen kızlarımız her şeyi kendisi beğeniyor. Artık eskide kaldı annenin yada babanın aldığı montu yırtılana kadar giymek. Şimdi ki küçük hanımlar hayır senin istediğin değil benim istediğim alıncak diyip son noktayı koyuyorlar. Artık kızlar havalı görünmenin peşinde. Şanslısınız ki bu montlar sayesinde çok havalı olucaksınız. Sizi yağmurdan ve kardan koruyacak. Yağmurlu havalarda dışarı çıkmaktan korkmayın, yada şimdiki dikkatli anneler çocuğunu her şeyden koruyor,yağmurlu havalarda dışarı çıkmasına bile izin vermiyor.

Bu montlar sayesinde annelerin de içi rahatlıyacak. Montları giyen şirin kızlar daha da bir tatlı olucak. Şapka ve eldiven gibi aksesuarlarla bakmaya kıyamayacaksınız. Herkesin kız çocuğu değerlidir, anneler kızları için en iyi olanı ister. Bu montla da, emin olun sizin kızlarınız için en iyisidir. Bırakın kendilerine en çok yakışanı giysinler. Bir kere çocuk olunuyor, sizin içinize sinmese de yavrunuz için değer. O montu giydikten sonra ki mutluluğu gözlerinden okursunuz. Mont sayesinde arkadaşlarını nasıl kıskandıracak kendisini prensesler gibi hissedicek.

Kız Mont Seçimi

Bu montlarda gerçekten insanı prenses yapıyor. Eğer tek çocuğunuz varsa işiniz kolay. Ama birden fazla çocuğunuz varsa bir de kızsa bu çocuklar, evdeki kıskançlık krizleri bitmez. Ablama alıyorsun ben de aynısından istiyorum tartışmalarına hazır olun. Size düşen burda orta yolu bulmak, büyük çocuğa ne alınıyorsa küçüğüne de kendi istediği bir kıyafeti almak. Sakın ona ablasının eskilerini vermeyin, bu hiçte adil bir davranış olmaz. Bu güzel mont modelleri gördükten sonra mağzanın yolu sizi bekliyor.

Krem renkli kapşon kenarları kabarık yünlü tüylü yandan iki üst göğüs kısmından da iki toplam dört cepli, biraz teferruatlı kız çocukları için özenle tasarlanmış kışlık kız çocuk mont modelleri.

Etiketler : Çocuk, Moda, Çocuk Mont Modelleri, Kışlık Kız Montları, Kız Mont Modelleri, Renkli Kız Montları

İlgili Yazılar

Yazlık Elbise Modelleri

delikanli kizlar

Chanel Mavi Tonlarında Oje Modası

delikanli kizlar

Okul Öncesi Çocuk

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

2 yorumlar

Çocuk Bakımında Türk Erkeği | Türk erkeklerinin yeni doğan bebek bakımı 5 Eylül 2021 at 01:37

[…] eşlerinin çocuk bakımında kendilerine yardımcı olup olmadıklarını sorulan ankete verilecek yanıtlar […]

Kışlık Kız Çocuk Mont Modelleri | Delika... 28 Ekim 2021 at 04:07

[…] Bu gördüğünüz montlar kız çocukları için birebir tasarlanmıştır. Bu kadar cici bu kadar albenisi olan montlar kış aylarında kızınızın içini ısıtıcak. Kız çocukları eşyası denilince direk aklımıza pembe renk gelir. Çocukların o renge karşı bir zaafı var.  […]

Yorum Yap