Beslenme Zayıflama

Kolay Zayıflamanın Yolları

Kolay Zayıflamanın Yolları

Kolay Zayıflamanın Yolları

Kolay zayıflamak için iradenizi kuvvetlendirmeli ve kararlı olmalısınız. Böylece şişman gövdelerin zayıf iradesi olur tezini yıkmış ve bu tür genellemelerden sıyrılmış olursunuz. Bir düşünsenize, sizi diğer insanlardan ayıran ne? İradesiz olmanız mı, ya da yemek yemeye dur diyememeniz mi,aşırı yemeniz ve tembel olmanız mı? Siz bunu kendinize layık görüyor musunuz? Siz, hayatınız boyunca fazla kilolu biri olarak sıfatlandırılmayı kendinize yakıştırıyor musunuz?

Zayıflamak için bir yerden başlamalı ve başladığınız noktada güçlü durmalı, yere sağlam basmalısınız. Zayıflamak zor bir durum değildir. Bunun için size ilk adımı atmanız noktasında yardımcı birkaç tavsiye vermek istedim. Kolay zayıflama yolları adını verdiğim bu yazıda size, zayıflamayı hızlandıracak birkaç yoldan söz edeceğim.

ELMA SİRKESİ İÇMEK

Elma sirkesi zayıflama konusunda sizin yeni trendiniz olacak.Uzmanların da desteklediği elma sirkesi ile hızla ve kararlılıkla yağ yakmak ve yakılan yağları vücuttan atmak mümkün.

Peki zayıflama içeceği ile kullanılan elma sirkesi nasıl hazırlanılır ve kullanılır?

Her sabah ya da tercihen akşam uyumadan evvel 1 su bardağı ılık suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıyorsunuz.Bu içeceği yavaş yavaş ve sektirmeden hergün içiyorsunuz.Eğer midenizde rahatsızlık varsa tavsiye etmiyoruz.Öncelikle doktorunuza danışın ve daha sonra uygulayın.

Elma sirkesi zayıflatır mı sorunuzun cevabı umarız tatmin edici bir yanıt almıştır.

SOĞAN SUYU İÇMEK

Soğan suyunu içmek zayıflatır mı ,soğan suyu nasıl hazırlanmalı ve içilmeli ? Ve gerçekten zayıflatıp kilo verdirme gibi bir etkisi var mı ?

Soğan suyu içmek iştah kesmesi bakımından önemli.Hergün taze olarak hazırlanan ve 1 bardak içilen soğan suyu iştahı kontrol altına alıyor ve zayıflamanıza yardımcı oluyor.

Zayıflamak adına soğan suyu

Hergün hazırlayacağınız bu içecek için 1 soğanı 1.5 bardak suda haşlayın,posasını süzün ve suyunu ılık olarak için.Tercihen içine limon sıkarak tatlandırın.
Yemenize de dikkat etmelisiniz bu süre zarfında.Beyaz ekmek tüketimini sınırlandırın.Rafine şekerden kesinlikle uzak durun.

MAYDANOZ SUYU İÇMEK

Maydanoz suyu içmenin zayıflattığı uzun yıllardır biliniyor.Zayıflamak isteyen bayanların umudu olan maydanoz suyu kimilerinin midesini bulandırsa da siz yine de bir deneyin ve maydanozun hem sağlık hem de zindeliğinin farkına varın !

Maydanozun yararlarını saymakla bitiremeyen uzmanlar zayıflamak için de bu şifai bitkilerden yararlanmak gerektiğini vurguluyor.Sadece suyunu içmemek gerekiyor elbet de sofralarınızda salata ve yemeklerinizde de bu mucize bitkiyi tüketebilirsiniz.

Maydanoz suyu nasıl içiliyor?

Yarım bağ maydanozu sapları ile birlikte ayıklayın ve yıkayın.2 su bardağı su içinde yavaş ateşte 2-3 dakika kaynatıp 10 dakika demleyin.Sıcak ya da ılık olarak için.Hergün taze olarak hazırlayın. İçerisine limon sıkmak da artı bir fayda sağlayacaktır.

Etiket: Kolay Zayıflamanın Yolları, zayıflamanın yolları, nasıl zayıflayabilirim?, zayıflama teknikleri, zayıflama
[ads1]
Kolay Zayıflamanın Yolları
[ads2]

İlgili Yazılar

Yağları ve Göbeği Eriten Diyet Listesi

delikanli kizlar

Formumu korumak için yapmam gerekenler nelerdir?

delikanli kizlar

Diyet Yapamayanlara Harika Tüyolar

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap