Dekorasyon Salon

Köşe koltuk modelleri

Köşe koltuk modelleri

Köşe koltuk modelleri deyip geçmeyin. Evinize ya da iş yerlerine alacağınız köşe koltuk takımlarınız için detaylı araştırma yapmalı ve mutlaka almadan önce koyacağınız alanı iyice ölçmelisiniz.

Köşe koltuk takımları odaya uyum sağlamadığında maalesef sorunlu olarak parça parça kullanılmakta ve buda hem kötü bir görüntüye hem de köşe koltuk olarak kullanılmamaya neden oluyor.

Köşe koltuk modelleri bu yıl İngiliz tarzlarını çok fazla yansıtmaktadır. Genellikle krem rengi üzerine çiçek desenleri ile öne çıkan modeller, odaya yaz ayını getiriyor ve açık renk olmasından dolayı da bulunduğu her ortamı daha aydınlık göstermeyi başarıyor.

Sizlerde koltuk takımlarınızı alırken öncelikle koyacağınız alanları tam ve kesin olarak netleştirin. Ölçünüz yanınıza aldıktan sonra koltukların üzerinde deneme yapıp ölçmeli ve uyum sağlıyor ise almalısınız. Ayrıca bu ürün gruplarını alırken, kolay silinebilen ürünler olup olmadığını iyice satıcınıza sormalısınız. Kolay çıkıp yıkanabilen ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

Ortalama fiyatları 1000 tl’den başlayan köşe koltuk takımlarını 3 kişilik alacağınız gibi 8 kişilik büyük bir takım olarak da satın alabilirsiniz. Geniş alanlar için gittikçe büyüyen ek koltuk sayıları hem alanlarınızı dolduracak hem de kalabalık bir aileyi aynı anda ağırlama imkânı vermiş olacak. Sizlerde köşe takımları ile alanlarınız doğru ve tasarruflu kullanın ve kendiniz için zevkli çalışmalar yaratın.
[ads2]
[supsystic-gallery id=’5′]
[ads1]

İlgili Yazılar

Prens Oda Modelleri

delikanli kizlar

Kanepe Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli

delikanli kizlar

2018 trend salon perde modelleri

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap