Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Kadınlar tarafından kullanılan epilasyon yöntemi son yıllarda erkekler tarafından da revaçta olan bir yöntemdir. Kış ayları geldiğinde kadınlar çoğu zaman kendisini salıverir ve kış ayının vermiş olduğu karamsarlığına kapılırlar. Havanın soğuk olmasıyla dışarı çıkma, gezme, bakım yapma ve güzelleşme hevesi gidivermiştir. Kendisiyle barışık olan hanımlar kış aylarında bile bakım yapmayı ihmal etmezler.

Yazın gelmesiyle birlikte kendisindeki değişimin farkına varan kadınlar artık bakım zamanı geldiğinin farkına varır. Bunların başında istenmeyen tüylerden kurtulmaktır bunun içinde en kestirme yol epilasyon yaptırmaktır.

Fakat herkesin bildiği gibi istenmeyen kıllardan kurtulmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Fakat hiç bir yöntem lazer epilasyonu gibi kalıcı bir etkileşime sahip olmamakla birlikte vücuttaki istenmeyen kıllardan kurtulmanın en ideal zamanının kış aylarıdır. Bu açıklamayı yapan uzman doktorlar, vücut üzerindeki gelişimde genetik, hormonsal ve ilaç alımı gibi yöntemlerin ilgi alanında olan tüylerden yüzde yüz temiz bir bölgede epilasyon yapıldığı takdirde hayat boyu istemediğiniz tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Epilasyona ne zaman başvurulmalıdır?

Lazer epilasyonu yapıldığı andan itibaren epilasyon yapılan bölgenin güneş görmemeli bu nedenle lazerli epilasyon yöntemi için kış ayları tercih edilmesi gerekmektedir.

Bütün dünyada hemen hemen 20 senedir uygulanan epilasyonun güvenilir ve etkili olması üzere cildin rengi, kılın rengi, kalın olması ve yoğunluğu özenle dikkate alınır ve cilde gönderilen enerji değerlerini ve gönderim zamanını belirlemek büyük oranda önem taşımaktadır.

Kılların çevresindeki dokulara zararı dokunmadan melanin barındıran kılları kaybedecek ölçekte lazer ışınlarının uygulanmasının gerekmekte olduğunun ve de bu sebeple doktorların ya da epilasyon uygulama eğitimini almış bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılması gerektiğini tüm uzmanlar tarafından belirtilmektedir.

Tüm insanlarda rahat bir şekilde uygulanmakta olan lazer epilasyonunun başarısı insan teni ve renginin yapısına göre, yüzde 85’tir.

Etiket: Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır?, Lazer Epilasyon Yöntemi, Lazerli Epilasyon Kış Aylarında Yapılmalı

Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır? Kadınlar tarafından kullanılan epilasyon yöntemi son yıllarda erkekler tarafından da revaçta olan bir yöntemdir. Kış ayları geldiğinde kadınlar çoğu zaman kendisini salıverir ve kış ayının vermiş olduğu karamsarlığına kapılırlar. Havanın soğuk olmasıyla dışarı çıkma, gezme, bakım yapma ve güzelleşme hevesi gidivermiştir. Kendisiyle barışık olan hanımlar kış aylarında bile bakım yapmayı ihmal etmezler. Yazın gelmesiyle birlikte kendisindeki değişimin farkına varan kadınlar artık bakım zamanı geldiğinin farkına varır. Bunların başında istenmeyen tüylerden kurtulmaktır bunun içinde en kestirme yol epilasyon yaptırmaktır. Fakat herkesin bildiği gibi istenmeyen kıllardan kurtulmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Fakat hiç bir yöntem lazer epilasyonu…

Genel Bakış

Lazer Epilasyon Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Özet : Kadınlar tarafından kullanılan epilasyon yöntemi son yıllarda erkekler tarafından da revaçta olan bir yöntemdir. Kış ayları geldiğinde kadınlar çoğu zaman kendisini salıverir ve kış ayının vermiş olduğu karamsarlığına kapılırlar. Havanın soğuk olmasıyla dışarı çıkma, gezme, bakım yapma ve güzelleşme hevesi gidivermiştir.

Kullanıcı Oylaması: 4.9 ( 1 oy)

Hakkında delikanli kizlar

Loading Facebook Comments ...

Cevapla