Mükemmel Kaşlara Sahip Olmanın Sırrı

Mükemmel Kaşlara Sahip Olmanın Sırrı

Mükemmel Kaşlara Sahip Olmanın Sırrı

Mükemmel kaşlara sahip olmanın sırrı iyi beslenme ve iyi bir bakımdır. Yüzümüzdeki ifadenin en önemli belirleyicilerinden birisi de kaşlarımızdır. Ne yazık ki, yüz estetiği açısından önemli olan kaş çizgisindeki bozulmalar, mücadelesi zor ve sıkıntılı bir süreçtir.

Kaşın hatalı şekillendirilmesi, genetik nedenler, stres gibi çeşitli faktörlerle kaş telleri dökülür ve dolgun görünümünü kaybetmektedir.

Mükemmel Kaşlara Sahip Olmanın Sırrı

Kullanılan kozmetik yöntemler kaşların kalem ile şekillendirilmesi, kalıcı kaş kontür uygulamaları gibi uygulamalar başarılı olsa da her zaman istenilen doğal görüntüyü sağlayamayabilir.

Mükemmel Kaşlar

AveSeena Jet

AveSeena Jet-Set Eyebrow Perfection Jel nazik bir dokunuşla, kaşlarınızın yeniden sağlıklı ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.AveSeena Jet-Set Eyebrow Perfection Jel, formülündeki Soya Proteini, Homotaurine, Chondroitine aktif kompleksi ile kaşları besleyerek güçlenmesine yardımcı olurken, Biotin(B7), Niacin(B3), Panthenol (B5) vitaminleri ve içeriğinde yer alan doğal bitki özlerinin (Tatlı badem, Isırgan otu,Ginkgo Biloba, Su Teresi, Termiye Tohumu,Konjac Kökü) sinerjik etkisi ile kaş köklerinin uyarılarak yenilenmesine yardımcı oluyor.

• Sağlıklı, doğal ve dolgun bir kaş görünümünü desteklemek için geliştirilen AveSeena Jet-Set Eyebrow Perfection Jel ,özel aplikatörü ile kolayca uygulanabilmektedir.
• Jel yapısı ile hızla kurur ve cilt üzerinde yapışkanlık hissi yaratmaz.

Mükemmel Kaşlara Sahip Olmanın Sırrı Mükemmel kaşlara sahip olmanın sırrı iyi beslenme ve iyi bir bakımdır. Yüzümüzdeki ifadenin en önemli belirleyicilerinden birisi de kaşlarımızdır. Ne yazık ki, yüz estetiği açısından önemli olan kaş çizgisindeki bozulmalar, mücadelesi zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Kaşın hatalı şekillendirilmesi, genetik nedenler, stres gibi çeşitli faktörlerle kaş telleri dökülür ve dolgun görünümünü kaybetmektedir. Kullanılan kozmetik yöntemler kaşların kalem ile şekillendirilmesi, kalıcı kaş kontür uygulamaları gibi uygulamalar başarılı olsa da her zaman istenilen doğal görüntüyü sağlayamayabilir. AveSeena Jet AveSeena Jet-Set Eyebrow Perfection Jel nazik bir dokunuşla, kaşlarınızın yeniden sağlıklı ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.AveSeena Jet-Set…

Genel Bakış

Mükemmel Kaşlara Sahip Olmanın Sırrı

Özet : Mükemmel kaşlara sahip olmanın sırrı iyi beslenme ve iyi bir bakımdır. Yüzümüzdeki ifadenin en önemli belirleyicilerinden birisi de kaşlarımızdır. Ne yazık ki, yüz estetiği açısından önemli olan kaş çizgisindeki bozulmalar, mücadelesi zor ve sıkıntılı bir süreçtir.

Kullanıcı Oylaması: 4.88 ( 2 oy)

Hakkında delikanli kizlar

Loading Facebook Comments ...

Cevapla