Aşk İlişkiler

Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim?

Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim

Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim?

Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim? ve bunun gibi bir çok konuya değindiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Bu konuyu okuduktan sonra isterseniz sayfanın en altında bu konumuza benzer öteki konular da bulunmaktadır. Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim? ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlara da göz gezdirebilirsiniz.

Amerika’da arkadaşlık siteleri üzerinde yapılan anketlere göre insanların birbirine aşık olması uğruna 90 dakika yeterli olabiliyor. Arkadaşlık sitesi dışında bilimsel araştırmalar da iki kalbin bir araya gelmesi uğruna gerekli olan sürenin yalnızca 90 dakika olduğunu söylüyor.

“90 Dakikada Birini Kendinize Nasıl Aşık Edebilirsiniz?” isimli kitabın yazarı Nicholas Boothman’a göre 90 dakikada birini kendinize aşık etmeniz mümkün!

0-5 Dakika: İlk izlenim

Boothman, yaptığı çalışmalarda çiftlerin üçte birinin birbirlerine ilk görüşte aşık olduğunu belirtiyor. Yani karşınızdaki kişiyi etkilemek uğruna ilk 5 dakika çok önemli. Erkekler uğruna kadın arkadaş seçiminde ilk 5 dakikada dış görünüş daha tesirli olmasına rağmen kadınların arkadaşlık seçiminde önce özgüven aradığını belirtiyor.

10-30 Dakika: Beden dilini kullanın

İlk izlenimin ardından kendinizi ifade etme biçiminiz önemli olmaya başlıyor. Karşınızdakine kendinizi anlatırken beden dilinizi doğru kullanmanız gerekiyor. Vücut diliniz açık ve rahat olmalı, karşı taraf uğruna kafa karıştıran sinyaller içermemeli. Kollarınızı ve bacaklarınızı kavuşturmaktan kaçının. Ona doğru eğilerek konuşun ve omuzlarınızı rahat bırakın. Hareketleriniz de yavaş olsun.

30-60 Dakika: Kimyayı yakalayın

Göz teması kurmaktan kaçınmayın. Ortak zevkler ve anlaşılma duygusu arkadaşlığınızı pekiştirerek sizi karşınızdakine yakınlaştıracaktır.

60-70 Dakika: Flört edin

Karşınızdakine onunla ilgilendiğinizi gösterirseniz bu, onun sizi daha fazla düşünmesine sebep olur. 4-5 gün sonrası uğruna randevulaşmak isterse, birkaç tane ayarllakin yaparak ertesi gün buluşabileceğinizi söyleyin. Onu 90 dakika içinde avucunuzun içine almak istiyorsanız azıcık özgüvenli olmalısınız. Bu yüzden kendinden emin ve gizemli davranın.

70-90 Dakika: Son

Şu ana kadar onu büyülemiş olmalısınız. Artık onunla yakınlaşmaya çalışabilirsiniz. Birinin dış görünüşüne kapılabilirsiniz lakin aşık olmanız uğruna sohbet etmemiz gerekir. Peki sohbete nasıl başlayacaksınız? Dikkat etmeniz gereken bir kaç ufak nokta var. Düşük riskli itiraflarda bulunmak; sevdiğiniz-sevmediğiniz şeyleri anlatmak ya da müstalbel sevgilinizle doğup büyüdüğünüz şehir arasında bir bağ kurabiliyorsanız bundan bahsetmek sohbeti başlatabilir. Hemen orta riskli bir konudan bahsetmeye başlamayın: Kendiniz hakkındaki bütün gerçekleri hemen anlatmaya ya da benzer fikirler ve hayalleri paylaşma başlamayı ilişki azıcık ilerleyince yapın. Şunu unutmayın, gereğinden fazla bilgi paylaşımı her vakit işe yaramayabilir. O yüzden dozu iyi ayarlamanız gerekir.

Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim? hakkında yazdığımız bu makalede umarız aradığınız bilgileri verebilmişizdir. Bu konu hakkındaki fikirlerinizi/sorularınızı aşağıda bulunan yorum bölümünü doldurarak bize bildirebilirsiniz.

Onu kendime 90 dakikada nasıl aşık ederim
[ads1]
[ads2]

İlgili Yazılar

Sevgili Bulmanın Yolları

delikanli kizlar

Aşırı Kıskançlık Sevgiliyi Bıktırıyor

delikanli kizlar

Sık sık sevişmek evlilik kurtarır

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap