Evlilik

Partnerinizi evliliğe ikna etmelisiniz

erkeği evliliğe ikna etmek

Partnerinizi evliliğe ikna etmelisiniz

Partnerinizi evliliğe ikna etmelisiniz. Partnerinizin evlilik hakkındaki düşüncelerini öğrenmek pekte zor olmasa gerek. Erkekler bu konuda biraz sıkılgan olabiliyorlar. Düşüncelerini öğrenmeniz için mutlu evlilikleri yada çevrenizde çocuğu olan kişilerden örnekler verin.

Birçok kız evlenmek istediği halde bunu karşı tarafa aktarmakta sıkıntı çekiyor, konunun hiç gündeme gelmemesinden şikayetçi. “Onu seviyorum, evlenmek istiyorum, benimle nasıl bir gelecek düşündüğünü merak ediyorum fakat direkt olarak sorarsam itici görünmekten korkuyorum” diyorsanız tavsiyelerimizi okuyun.
[ads1]
Partnerinizi evliliğe ikna etmelisiniz

Partnerinizi ikna edebilmeniz için tavsiyelerimiz:

• Dırdır yapmak yerine hoşgörülü olmalısınız. Kavga çıkma ihtimalini düşünmeden yanınızda rahatça yorum yapabilmeli. Başka çiftler hakkında yaptığı yorumlar size bu konuda ışık tutacaktır.

• Yokluğunuzu tecrübe etmesine fırsat verin. Sürekli yanında olmayın; kız arkadaşlarınızla tatile gidin, ondan bağımsız programlar yapın.

• Konusu evlilik olan romantik komedi filmlerine gidin. Evlilik konusunu gündeme getirecektir.

• Samimi arkadaşlarınızın düğünlerine beraber gitmeyi teklif edin.

• Evli arkadaşlarınız ile çift olarak daha sık görüşün. Onlara sizin de evlenmeniz yönünde tavsiyede bulunmaları konusunda uyarıda bulunun.

Bütün bunların sonucunda yine de ilişkinizin geleceğine dair kafanızda soru işaretleri devam ediyorsa açık açık konuşmanızda fayda var. Başınızı kuma gömmeniz sorunları düzeltmeyecektir. Gerçeklerden kaçmak yerine yüzleşmeyi tercih edin.
[ads2]

İlgili Yazılar

Mutlu bir evlilik için bu 13 kuralı uygulayın

delikanli kizlar

Mutlu bir evlilik için

delikanli kizlar

“Yaparım” demeden önce “para” konuşması olmalı

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap