Cinsellik İlişkiler

Partnerinizi Heyecanlandırmanın İncelikleri

Partnerinizi Heyecanlandırmanın İncelikleri

Partnerinizi Heyecanlandırmanın İncelikleri

Harika bir cinsel yaşam, partnerinizi heyecanlandırmakla başlar. Sizlere cinsel hayatınızı daha heyecanlı hale getirmenin incelikleri sunuyoruz.

[dropcap]1-) Beyin :[/dropcap] Ellerinizi, parmaklarınızı kullanarak partnerinizin saç diplerine masaj yapın. Parmak uçlarınız saç derisine değmeli.Bu onu heyecanlandıracaktır.

[dropcap]2-) Gözler :[/dropcap] Partnerinizden gözlerini kapatmasını isteyin. Biraz bekleyin, bekleyin, bekleyiiinn ve yavaşça göz kapaklarını öpün.Bu onu müthiş heyecanlandıracaktır.

[dropcap]3-) Bilekler :[/dropcap] Bilekler ve bilek çevresi çok hassastır. Buradan sinirler geçtiği için hassastır. Bu da partnerinizi uyarır.

[dropcap]4-) Kulaklar :[/dropcap] Eller ve ayaklar kadar kulaklar da çok hassastır. Kulak memesine dokunmak ya da nazikçe ısırmak partnerinizi kesinlikle baştan çıkaracaktır. Ayrıca ortama romantik bir müzikle de katkı sağlayabilirsiniz. Müzikle ve kulaklarla uğraşmak ortamı daha da ısıtacaktır.Kulak memesini nazikçe ısırırken sıcak nefesiniz onu çıldırtıcaktır.

[dropcap]5-) Sırt bölgesi :[/dropcap] Sırt bölgesi çoğu erkek için önemlidir. Partnerinizin omuriliğine özellikle kuyruk sokumuna doğru yapacağınız masaj çok etkili olacaktır.

[dropcap]6-) Karın bölgesi :[/dropcap] Karın bölgesi hem erkek hem de kadınlar için çok hassas bir bölgedir. Pelvis bölgesiyle bağlantısı olduğundan kan akışı burada daha hızlıdır. Çünkü bu kan akışı cinsel bölgelere de iletilir. Bu bölgelere ve kalçalara dokunmak onu harekete geçirecektir.

[dropcap]7-) Ayaklar ve kalçalar :[/dropcap] Dizlerin arkalarından başlayarak kalçalara doğru partnerinizi yavaşça ve nazikçe öpün. Her öpüşünüzde sinirler uyarılacak ve partneriniz uyarılacaktır.

etiket : cinselliği daha heyecanlı hale getirme, partnerinizi heyecanlandırmanın incelikleri, partnerinizi heyecanlandırmanın püf noktaları, partnerinizi heyecanlandırmanın teknikleri, kız arkadaşımı nasıl heyecanlandırabilirim?, sevgilimi nasıl heyecanlandırabilirim?, cinsel hayatımı nasıl heyecanlı hale getirebilirim?
[ads2]
Partnerinizi Heyecanlandırmanın İncelikleri
[ads1]

İlgili Yazılar

Erkeği Peşinizden Koşturmanın Yolları

delikanli kizlar

Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz

delikanli kizlar

Erkeklerin gözdesi kadınların sırları

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap