Aşk İlişkiler

Sevgilim Beni Neden Aramıyor

Sevgilim Beni Neden Aramıyor

Sevgilim Beni Neden Aramıyor?

Sevgilim Beni neden aramıyor? İşte bu biz bayanların en çok dert edindiğimiz konu. Büyük bir sorunla karşı karşıyayız. Erkekler bazı zamanlarda telefon etmezler, mesaj yollamazlar, hatta mesajlarımıza cevap vermezler. Ararız telefonu açmazlar. Aramalarımıza çok geç cevap verirler. Bu durum bizi çileden çıkarır. Beni niye aramıyorsun diye sorduğumuzda ise alakasız yada abuksubuk cevaplar verirler. Konuyu değiştirmek için çabalarlar. Konuşmamızın biran önce bitmesi için uğraşırlar. Başından savmaya çalıştığını bildiğimiz halde hiç birşey yapamamak bizi deli eder.

Erkekler neden telefon etmez? Neden mesaj atmaz? Telefonlarımıza neden geç cevap verirler yada cevap vermezler? Neden erkek ortadan kaybolur? Mesajlarımızı okuduğu halde neden cevap yazmaz?

Erkeklerin bu davranışları tabi ki ilişkiniz için pekte normal değil. Sabırlı olun ve makalemizdeki tavsiyeleri uygulayın.
[ads1]
Sevgilim Beni Neden Aramıyor

Sizin erkeğiniz hangisi?

İlk Buluşmadan Sonra Aramayan Erkekler

İlk buluşmadan sonra büyük ihtimalle 1 gün geçmeden erkek arar. 1 gün geçti ama aramadıysa ümitsizliğe kapılmamak lazım. Ona biraz zaman tanımak iyi olucaktır.

Erkeğin ilk görüşmeden sonra 2 gün içinde aramaması pek normal sayılmaz. Eğer 2 gün geçtikten sonra aramışsa sizi daha iyi tanımak istiyor olabilir.

Aradan 1 hafta geçti fakat o sizi hala aramadı. Mesaj da atmadı. Büyük ihtimalle daha sonraki günlerde de aramayacaktır. Belki çevresinde başka adaylarda olabilir. Belki yeni birisi karşısına çıkmış olabilir. Sebeb ne olursa olsun anlaşıldı o sizi istemiyor. Boşverin gitsin.

Eğer siz ondan çok hoşlandıysanız onu siz arayın. Durumu değiştirebilirsiniz… Belki!

Her Şey Yolundayken Sessizliğe Boğulan Erkekler

Erkekler, bizler gibi duygularını pek söyleyemezler. Fazla konuşmazlar. Dertlerini içine atarlar. Kendi içlerinde sorunlarını halletmeye çalışırlar. Morali bozuk olduklarında aramazlar. Sessizliğe bürünürler. Hatta kendi hemcinslerinin içinde bile suskundurlar. Tabi bu durumlarını hemen kendimize yormayalım. Biraz sabırlı olalım ve onları kendi hallerine bırakalım.

Size karşı suskun, mutsuz, sinirli davranıp, arkadaşlarıyla gülüp eğleniyorsa, sosyal medya hesaplarından arkadaşlarıyla piknik tatil maç fotoğrafları ve videoları paylaşıyorsa, durumun aslında sizin düşündüğünüz gibi olmadığını anlayabilirsiniz. Bu durumda ilişkinizin yavaş yavaş bittiğini düşünebilirsiniz. Onu terk etmenin zamanı gelmiş demektir.

Ansızın Ortadan Kaybolan Erkekler

Biranda ortadan kaybolan erkekler cesaretsiz erkeklerdir. Ayrılmak istediğini cesaret edipte mert bir şekilde söyleyemeyen erkek müsvettesidir bunlar. Yoksa ortadan kaybolmanın ne gibi bir açıklaması olabilir ki?

Tabi bu durumun sizi ne kadar zamandır arayıp sormadığına da bağlı bir durumdur. 1  haftadan fazla olduysa eğer, terk edildiğinizi, sevilmediğinizi, artık istenmediğinizi yavaş yavaş düşünebilirsiniz.

Sebepsiz yere ortadan kaybolan, kayıplara karışan erkekten hayır gelmez. Ortadan kaybolmasının çok geçerli bir sebebi olmadığı sürece.

Onu çok seviyor olabilirsiniz. Onsuz yaşayamayacağınızı düşünebilirsiniz. Aklınızda sürekli o olabilir. Fakat çekip gitmiş biri için değmez. Bunu da böyle bilin. Her ne kadar acı da olsa onu unutmaya çalışmalısınız.

Sevgilim beni neden aramıyor diye hiç dert etmeyin. Yeryüzünde sizin kıymetinizi bilecek, size değer vericek, gerçekten sevicek binlerce erkeğin olduğunu hatırlatmak isterim.

İlgili Yazılar

Sizi beğeniyor mu?

delikanli kizlar

Erkeklerin gözdesi kadınların sırları

delikanli kizlar

Kısıtlı bütçe ile muhteşem düğün yapmanın yolları

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap