Aşk İlişkiler

Sizi beğeniyor mu?

Sizi beğeniyor mu

Sizi beğeniyor mu?

Bu yazımızda erkeğinizin Sizi beğeniyor mu? sorusuna örnekler vererek açıklamaya çalışacağız. Erkekler beğendikleri bayanlara hayran hayran bakarlar. Gözgöze geldiklerinde ise utanır ve gözlerini kaçırır. İçindeki duygulardan bahsetmeye başlayınca kelimeler ağzından bozuk dökülür. Sesi titrek ve heyecanlıdır. Yüzünüze bakarak bunları söylemesi tabiki de çok zordur. İşte bu belirtiler hem çok beğendiğine hem de aşık olduğuna işarettir. Tabi günümüzde böyle bir erkeğe sahip olmak milyonda birdir.

Çevrenizde gördüğünüz sevgililer böyle değildir. Her ne kadar seviyorum, onsuz yapamıyorum deseler de bu nefsi duygulardır. Sokakta, cadde de, toplum içinde bayanı öpen erkeğin duyguları, ne beğenmeye işarettir ne de sevgiye. Ahlaksızlıktan, terbiyesizlikten başka birşey değildir. Sizce böyle bir erkek Sizi beğeniyor mu?

Birlikte olduğunuz erkek sizi sık sık acımasızca eleştiriyor. Bazen bu eleştirileri hakarete varıyor. Fazla kilolarınız sık sık gündem maddesi oluyor. Saçlarınız, haliniz, her hareketiniz gözüne batıyor. Her fırsatta hatalarını tespit ediyor ve direkt yüzünüze vuruyor. Sizi taktir ettiğine hiç rastlamadınız ya da yüreğinizi yumuşatacak bir iltifatına.. sizin biraz kendinize bakmanızı istiyor olabilir.. Sizce böyle bir erkek Sizi beğeniyor mu?[ads1]
Sizi beğeniyor mu

Bakımsız bir kadın hiçbir erkek tarafından beğenilmez

Erkek için görüntü çok önemlidir. Eğer şişmansanız zayıflamaya başlasanız iyi olur. Bu konuda biraz zamana ihtiyacınız olucaktır tabiki de. Diyet programı ve spor salonu zayıflamak için yeterli olucaktır. 100 erkek üzerinde yapılan deneyden örnek vereyim sizlere. Erkeklere şişman kadınları gösterdiklerinde hiç etkilenmemişler. Fakat zayıf ve vücut hatları kıvrımlı olan bayanları gösterdiklerinde erkekler heyecanlanmış, gözlerini bayanlardan alamamışlar. Zayıflamak şart.

Kesinlikle saçlarınız herzaman bakımlı olmalı. Erkekler uzun ve parlak saçlara karşı koyamıyorlar. En önemlisi de kesinlikle saçlarınızı boyatmayın. Kendi doğal rengindeki saçları çok beğeniyorlar. Aslında herşeyde onlar doğallığı beğeniyorlar.

Dış görünüş kadar davranışlar da önemli

Her ne kadar güzel ve bakımlı bir kadın olsanız da sevgilinizi davranışlarınızla kendinizden uzaklaştırabileceğinizi unutmayın.

Erkekler güleçyüzlü, iyimser, kibar, sempatik, huzur veren bayanlara bayılıyorlar. Sürekli istekleri bitmeyen bayanlardan tiksiniyorlar. Kahkahalarla gülen bayanları da dengesiz olarak kabul ediyorlar. Düşünsenize sevgilinizle güzel bir mekanda oturmuş birşeyler içiyorsunuz. Onun yaptığı espiriye kahkahalarca gülüyorsunuz ve etraftakiler biranda size bakıyorlar. Berbat bir durum ve size kocaman bir sıfır. Yüksek sesle konuşmakta aynı etkiyi yapıyor.

Erkeğe nazik davranırsanız, emin olun o da size nazik davranacaktır. Küfürlü, argo yada yüksek sesle konuşmanız çok itici bir durumdur. Ya aynı şekilde o da size öyle davranıcaktır ya da sizi terkedicektir. Davranışlarınızda ne ekerseniz onu biçersiniz.

Erkeğinize erkek olduğunu hissettirin

Birlikte yürüyorsunuz. Karşınıza sevgilinizin arkadaşı çıktı. Onu hiçe sayarak arkadaşı ile hemen tanışmanız, sanki o yanınızda yokmuş gibi muhabbete başlamanız onu deli edicektir. Bu davranışınız ilişkinizin bitmesi için bir sebeb olabilir.

Çoğunlukla erkekler sözünün dinlenmesini isterler. Peki, sen bilirsin, nasıl istersen, tamam, olur gibi sözler duymak onları çok mutlu eder. Bu sözleri kullandığınızda erkeğinizi erkek yerine koymuş olursunuz. Sonra ne mi olur? Siz 1 kere ”sen bilirsin” diyin ondan en az 10 kere ”sen nasıl istersen canım” sözünü duyucaksınız.
[ads2]

İlgili Yazılar

Partnerinizi Heyecanlandırmanın İncelikleri

delikanli kizlar

Sizden Hoşlanıyor Mu?

delikanli kizlar

Seksin vücuda faydaları nelerdir

delikanli kizlar