Güzellik Makyaj

Türkan Şoray Gibi Kirpikleriniz Olsun

Türkan Şoray Gibi Kirpikleriniz Olsun

Türkan Şoray Gibi Kirpikleriniz Olsun

60’lı yılların ünlü sinema oyuncusu Türkan Şoray gibi gözlere kim sahip olmak istemez ki!

Flormar X5 Turbo Boost Maskara çeşitleri tek tek ayrılmış, upuzun ve çekici kirpikler yaratıyor!

Turbo Boost Maskara, yumuşak ve kremsi yapısıyla kirpiklerinizi belirgin hale getirecek.Kirpikleriniz kusursuz bir hal alırken,siz çekici bakışlara sahip olacaksınız.

Flormar X5 Turbo Boost Dynamic Volume ve Define Lash Maskara ile tek tek ayrılmış, belirgin ve uzun kirpiklere sahip olmak artık imkansız değil.

Dynamic Volume ve Define Lash Maskara uygulama şekline göre kirpiklerinizi daha belirgin hale getirirken, doğal bir görünüm ve gün boyu kalıcılık elde etmenizi sağlayacak.

Flormar X5 Turbo Boost Dynamic Volume ve Define Lash Maskara, kirpiklerde mükemmel belirginlik yaratırken, besleyici özelliği ve kolay temizlenebilirliği ile fark yaratıyor.

Flormar X5 Turbo Boost Dynamic Volume ve Define Lash Maskara, kolay uygulanabilme özelliği yanı sıra; dolgun bir görünüm vermesi ve suya dayanıklı yapısı ile kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.

Flormar X5 Turbo Boost Dynamic Volume ve Define Lash Maskara çeşitleri hayvanlardan elde edilen içerik barındırmamaktadır.

Etiket: Türkan Şoray gibi kirpikleriniz olsun, Makyaj, hacimli kirpikler, uzun kirpikler, etkileyici bakışlar için, Türkan Şorayın Kirpikleri

İlgili Yazılar

Hayat Kurtaran 10 Güzellik Sırrı

delikanli kizlar

Kış Ayları için Saç Bakımı Önerileri

delikanli kizlar

Yaz güzelliğiniz için 10 öneri

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap