Moda

Vücudumuza uygun etek seçmenin yolları

Vücudumuza uygun etek seçmenin yolları

Vücudumuza uygun etek seçmenin yolları

Etek giymek kadınların yapmayı en çok sevdikleri şeylerden biridir. Bir kadının güzelliğini ve kendine güvenini ortaya çıkaran etekler, rahatlıkları ile de her zaman tercih sebebi olmuşlardır.

Çekici ve seksi olmanın da bir sembolü olarak giyilen etek erkeklerin her daim ilgisini çekmeyi başaran bir kıyafettir. Ancak sizin uygun ve doğru eteği seçmeniz büyük bir sorundur.Etek yakıştırıldığında harika sonuçlar verdiği gibi sizi rezil de edebilir.

Örneğin ince ve uzun bacaklılar tüm etekleri rahatlıkla deneyebilirler. Etek daha çok ince ve uzun bacaklı kadınların tercihidir.

Uzmanlar ince ve uzun bacaklı kadınlara en çok yakışan eteklerin ise ultra mini ve dar etekler olduğu konusunda hemfikir. Dikkatli giyinmek isteyen ince ve uzun bacaklı kadınlar içinse diz altı modeller uygun olacaktır.

Bacakları hafif kalın bayanlar içinse ultra mini etek pek önerilmeyen bir seçimdir. Dizin birkaç parmak üstünde etekler bu tip kadınlar için çok daha uygundur.

Bacakları kısa bayanlar için, diz altı etekler ve çizme önerilirken, bacakları çok ince kadınlar içinse fırfırlı etekleri tercih etmeleri uygun olacaktır.

İlgili Yazılar

Chanel Mavi Tonlarında Oje Modası

delikanli kizlar

Gece Elbisesi Seçimini Nasıl Yapılmalıdır?

delikanli kizlar

Mini Etek Modelleri

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap