Cinsellik İlişkiler

Zincirleme orgazm yaşamak için bunları uygulayın

Zincirleme orgazm yaşamak için bunları uygulayın

Zincirleme orgazm yaşamak için bunları uygulayın

”Zincirleme orgazm” bu söz sizcede iç gıcıklayıcı değil mi? Kadınların birçoğu orgazm sorunu yaşarken, birden fazla orgazm olma fikri sizce de heyecan verici değil mi?

Zincirleme orgazmın her bir halkasında farklı zevklere ulaşmak, duygularınızı tam da istediğiniz gibi doruklarda yaşamak, hem mastürbasyon sırasında hem de cinsel ilişki sırasında arka arkaya yaşamak mümkündür. Zincirleme orgazm en uzun süre mastürbasyon sırasında, birer dakikalık kısa sürelerde ve 10-15 kere meydana gelebilmektedir.

Zincirleme orgazm için bu yolları takip edin

Odaklanma ve Arzulama

Zincirleme orgazm için öncelikle arzulama istediğinin üst seviyede olması gerekmektedir. Kafanızdaki tüm düşüncelerinizi bir kenara bırakıp, kendinizi kusursuz bir sevişmeye ve orgazma odaklamasınız. Utanma duygusunu bir kenara bırakın artık. Bunun için yaratacağınız hoş ve romantik bir ortam, partnerinizin sizi tahrik etmesi için atacağı birkaç adım işinizi gerçekten kolaylaştıracaktır. Partnerinizle ilgili kurduğunuz hayaller ve fantezileri onunla paylaşmaktan asla çekinmemelisiniz. Bütün bunlar sizi psikolojik olarak rahatlatacak ve orgazm olmanızı kolaylaştıracaktır.

Uyarılma

Vücudunuz ve beyniniz sevişme güdüsüne alıştığına göre artık ufak ufak uyarılar alma zamanı. Bu aşamada partneriniz devreye giriyor. Hassas bölgelerinize dokunarak ve okşayarak ufak uyarılar göndermeli. Orgazma giden ilk yol klitoral uyarılma. Vibratör, el ile ya da oral yolla klitoral orgazma ulaşabilirsiniz. Ancak kusursuz bir zincirleme orgazm için, mümkün olduğunca kendinize hakim olmalı ve daha geç orgazm olmaya çalışmalısınız. Kendinize mani olduğunuz her hissiniz size duygularınızı doruklarda yaşayacağınız bir orgazm olarak geri dönecektir.

Orgazm

Ciddi anlamda kontrol edemediğiniz ve dayanamadığınız anda artık kendinizi o eşsiz duyguya bırakın, rahatlayın ve anın zevkini çıkarın. İlk orgazm her zaman diğerlerine göre en şiddetli olanıdır. Zincirleme orgazmı gerçekleştirmek için ise, orgazm olduktan sonra kesinlikle sevişmeyi bırakmayı düşünmeyin.

Zincirleme orgazm

İlk orgazmın ardından zincirleme bir orgazmın yaşanması için yaklaşık 30 saniye gibi bir süreniz var. Ve bu noktada partnerinizin yardımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Uyarılma bölgelerinizi elinizin yardımıyla değiştirin. Göğüslerinize, boynunuza ya da kalçanıza doğru dokunmasını sağlayın. Az önce orgazm olduğunuzu unutun ve sanki ilk defa orgazm olacakmış gibi ateşli ve arzulu olmaya devam edin. Partnerinizin kulağına onu tahrik edecek kelimeler fısıldamaya, onu ne kadar çok istediğinizi söylemeye devam edin ve boşalma süresini uzatmasını isteyin. Duyduğunuz her haz yeni bir orgazmın başlangıç halkası olacak ve defalarca arka arkaya orgazm olacaksınız.

Eşsiz bir zincirleme orgazma ulaşmak, defalarca sevişme tecrübesi ile kazanılabilir. Partneriniz kusursuz bir zincirleme orgazm için boşalma süresini kontrol edebilmeli.

etiket : Zincirleme orgazm, Zincirleme orgazm yaşamak, birden fazla orgazm olmak, Zincirleme orgazm olmanın yolları, sevişme ve orgazma, eşsiz duygu orgazm, İlk orgazm

Zincirleme orgazm yaşamak için bunları uygulayın

İlgili Yazılar

Neden birbirimize sarılırız

delikanli kizlar

Sevgili Bulmanın Yolları

delikanli kizlar

Erkekler hakkında bilmediğimiz 5 sır nedir

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap