Moda Salon

2018 trend salon perde modelleri

2018 trend salon perde modelleri

Salon perdeleri yine 2018 yılında evin dekorasyonunda oldukça önem arz edecek. Özellikle salonlar ev dekorasyonunda mihenk taşı özelliğindedir. Misafirlerini ağırladığınız, ailenizle güzel vakit geçirdiğiniz ve huzur bulacağınız alan olan salonlarda bilhassa perde seçimi salonun silüetini belli edeceği gibi atmosferini de belli eder. 2018 salon perdesi modelleri geçtiğimiz senelere göre çok az değişiklik gösterecek diyebiliriz.

Salon perdelerinde renk seçimi

Salon perdeleri geçtiğimiz yıllarda yine trend olan renklerden oluşuyor. Beyaz, mavi ve mor gibi sürekli moda olan renkler ile bezenmiş store, fon ya da tül perdeler 2018 yılında da yine trend olacak diyebiliriz. Ancak bu sene yine de daha kapalı renkleri perdelerde görmemiz mümkün. Gri tonlarda bu sene oldukça çok ve şık perde modellerini göreceğimizden emin olabiliriz. Örneğin gri kalın kumaştan yapılan fon perdelerle ince zarif tüllü perdeler oldukça uyumlu olacaktır. Bu ve bunun gibi kombinlerle oldukça modern ve ferah bir salon elde edebilirsiniz.

Kapalı tonlar salon perdeleri için oldukça iyi olacaktır. Salon perdelerinin çok canlı renklerde olması salonda göz yoracağı için bu tür perdeler hem mobilyanızı hem de evinizin dekorasyonunu daha iyi gösterebilir diyebiliriz.

Stor perdeler hala moda

Stor perdeler yıllardan beri bütün perdecilerin gelir kaynağı oldu diyebiliriz. 2018 yılında da stor perdeler yine önemini koruyor ve en çok alınacak modellerin içinde olacağı tahmin ediliyor. Salon dekorasyonunda renkli fon ve tül perdelerin altına genellikle güneşten korunması için stor perdeler tercih edilir. Özellikle 2018 stor perde modelleri perdeler içinde özellikle dikkat çekmekte. Stor perdeler özellikle krem ve beyaz renklerle tercih edildiği gibi güneşi tamamiyle engellemesiyle de mobilyaların yıpranmamasını sağlamakta.

[supsystic-gallery id=19 position=center]

İlgili Yazılar

Moda 2017; Kadın Kot Trendleri ve Moda 2017

delikanli kizlar

Yazlık Elbise Modelleri

delikanli kizlar

Mini Etek Modelleri

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap