Aşk İlişkiler

Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları

Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları

Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları

Erkeğin ilgisini nasıl çekersiniz? Hoşlandığınız erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir? İşte bunlardan bir kaç ipucu.

1-) Giyiminize dikkat edin. Etkili bir giyim erkeği kendine çekmenin başlıca yollarından biridir. Etkili giyinmek derken göğüslerinizi olduğu gibi gösteren, bacaklarınızı kalçalarınıza kadar açın demek değil. Yanlış anlamayın. Bu olsa olsa basit bir giyim ve davranış olur. Ufak bir dekolte ya da hafif bir yırtmaç pekala olabilir.

2-) Bakışlar çok etkilidir. Unutmayın…Karşınızdaki erkeğin gözlerinin içine gözlerinizi kesmeden bakarsanız,eğer erkeğin sevgilisi yoksa, etkilenmemesi mümkün değildir. Arada gözlerinizi kaçırın.

3-) Ses tonunuza dikkat edin. Kısık sesle konuşmak erkeği etkiler. Kadını daha cazip kılar.

4-) Aranızdaki mesafeyi kısa tutun. Bazı kişilerin dediği gibi santim hesabı veremeyeceğiz. Onu siz ayarlayacaksınız.

5-) Hoşlandığınız erkeğin elini sıkarken gözlerinin içine bakın ve hafifçe sıkın. Bu sizin ne kadar cesur bir kadın olduğunun kanıtıdır.

6-) Konuşurken omuzlarınıza ya da kolyenize dokunun. Bu erkeğin dikkatini çeker.

7-) Öncelikle yüksek topuklu ayakkabınızı giyin ve bir ayağınızla diğer bacağınızı yavaşca okşayın. Ancak okşamayı farkında değilmiş gibi yapın, eğer rol yaptığınızı anlarsa işiniz zorlaşabilir ona göre.

8 -) Yemek yerken parmağınıza bulaşan sosu, yavaşça ağzınıza götürün ve kışkırtıcı bir şekilde yalayın.

Etiketler: Erkeğin ilgisini nasıl çekersiniz?, Erkeklerin ilgisini nasıl çekerim?, Erkeğin ilgisini çekmenin yolları, Hoşlandığımız erkeği baştan çıkarmanın yolları nelerdir?, Erkeği baştan çıkarmanın ipucları nelerdir?

İlgili Yazılar

Erkekler Neden Aldatır?

delikanli kizlar

Flört Şekline Göre Erkekler

delikanli kizlar

Cinsel ilişki süresini uzatmanın yolları

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

1 yorum

Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz - Erkeklerin beğendiği güzel sözler iltifatlar 14 Ekim 2021 at 03:30

[…] Söylenecek 9 Harika Söz. Erkekleri Tavlama. Aşk. Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz. İlişkiler. Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları. Erkeklerin Beğendiği Sözler. Erkekleri Tavlayan […]

Yorum Yap