Aşk İlişkiler

Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz

Erkekleri tavlayan 9 Harika söz

Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz : Karşı cinsten güzel sözler ve iltifatlar duymak, sadece kadınlara özgü değil. Ne de olsa tatlı dil, yılanı deliğinden, romantiği kozasından çıkarır…

Kadınlar, sokakta ya da bir hafta sonu gecesi eğlenmeye gittiği barda erkeklerden türlü iltifatlar ve hatta bazen ortaya söylenmiş gibi sarfedilen (aslında kendisini hedef aldığını bildiği ) cümleler duymaya alışıktır. Kabul edelim ki çoğu zaman hoşumuza da gider, sarkıntılık derecesini bulmazsa tabii…

Peki ya erkekler? Apaçık belli etmeseler de onlar da aslında güzel sözlere ve komplimanlara ihtiyaç duyuyor, övülmekten hoşlanıyorlar. Kim bilir? Yanınızdaki erkeğe sarfedeceğiniz güzel bir çift söz, belki de uyuyan devi uyandırır ve zaman zaman sıradan biri sandığınız yanınızdaki adamın içinden ‘romantik’ bir prens çıkarır…

Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz

Vay, vay sen neymişsin böyle?

Erkeğinizin yetenekleri ile ilgili iltifatlarda bulunun. Kazara mutfakta size yardım ederken, arabayı geri geri park ederken, eve gelen su damacasını kaldırırken veya ‘yatakta’ zaman geçirirken… Bir erkek, yaptığı işle ilgili duyduğu iltifatlar karşısında emin olun ki daha iyisini yapmaya çalışacak, kendini zorlayacak hatta ve hatta kötü alışkanlıklarından bile vazgeçecektir.

Bana kendimi harika (keyifli, neşeli, mutlu, güvenli, vs…) hissettiriyorsun

Bu cümle, bir adama söyleyebileceğiniz en etkileyici ve samimi cümlelerden bir tanesi. Herhangi bir konuda sizi iyi hissettirdiğini düşünen bir erkeğin özgüveni artacak, o da sizin günlük hayattaki çabalarınızı ve sarfettiğiniz eforu takdirle karşılamaya eğilimli hale gelecektir. Ayrıca sizinle arasındaki ‘organik’ bağın daha da kuvvetleneceğinden hiç şüphe duymayın…

En çok da omuzlarına (gözlerine, gülüşüne, çapkın bakışlarına, sırtına, popona) bayılıyorum

Bir erkeğe ‘çok yakışıklı’ olduğunu söylemek çoğu zaman etkilidir. Fakat spesifik bir fiziksel özelliğini ön plana çıkarıp üzerine de biraz kadınsı cümleler eklemek, onu adeta ‘baştan çıkarmanızı’ sağlar. Böylece, egosunu güzelce ve yavaşça okşamış olursunuz. İltifatta bulunduğunuz yere o esnada ufak dokunuşlarda bulunmanız, etkisini tahmin edebileceğinizden daha da fazla gösterecektir. Denemesi bedava!

Seninle zaman geçirmekten çok hoşlanıyorum

Bu iltifat da yanınızdaki erkeğe, onun sadece dış görünüşünden, maddi durumundan veya sosyal statüsünden değil, öz benliğine vurulduğunuzu da ispatlar adeta. Bu iltifat, kendisini ‘özel’ hissetmesini sağlayacak en iyi iltifatlardan biridir.

Bunu giydiğinde muhteşem görünüyorsun!

Aslında bu cümleyi erkeklerden duymaya adeta can atarız. Fakat onlar da severek giydikleri bir kıyafetin kendilerine son derece yakışmış olduğunu duymak ve onaylanmak isterler. Kendini ‘stil sahibi’ biri olarak gören bir erkek çok daha kibar davranan ve yanındaki kadını ön planda tutan bir centilmene dönüşüverir birden…

Sayende harika bir gün geçirdim!

Birlikte geçirdiğiniz bir günün ardından her erkek bu cümleyi duymak ister. Günün sonunda bu cümleyi sarfeden bir kadın, bir sonraki buluşmada çok daha özenli, eğlenceli ve kibar bir erkekle buluşmaya hazırlanabilir. Aynı şekilde, ‘çok güzel bir hediye’ ya da akşam yemeğindeki bir şarap seçiminde ‘oldukça iyi bir seçim’ gibi ifadeler de erkeğinizi şımartacaktır.

İşinde çok başarılısın

Bir erkeğin fiziksel gücü dışında ‘beyin gücü’ ile de sarfedeceğiniz özlü ve güzel sözler kendisini farklı ve özel hissetmesini sağlayabilir. ‘Bu kadar zor işin üstesinden nasıl geliyorsun? İşine ne kadar bağlısın! Umarım iş yerinde değerini benim bildiğim kadar biliyorlardır!’ gibi cümleler onu adeta kamçılayacaktır.

Sensiz ne yapardım acaba?

Erkekler ihtiyaç duyulduğunu hissetmek ister. Bu, bir reçel kavanozunu açmaktan kredi borçlarınızın ödemesine yardımcı olmaya kadar uzar. Yanınızdaki adamın özellikle ‘maço’ tavırlarından ve korumacılığından hoşlanıyorsanız arada sırada bu cümleyi sarfedebilirsiniz. Bu unuttuğu maçoluğunu ve yanındaki kadını koruma güdüsünü ona geri kazandıracaktır.

Harika bir ailen ve süper arkadaşların var

Bir erkek için, yanındaki kadının ailesi ve arkadaşlarıyla iyi geçinmesi son derece önemlidir, aynı zamanda kadınların tahmin ettiğinden daha da fazla hassasiyet taşır. Bu konuda kafası rahat olursa sizin de birçok konuda kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır.

Etiketler : Erkekler Hangi Sözlerden Hoşlanır? Erkeklere Söylenecek 9 Harika Söz. Erkekleri Tavlama. Aşk. Erkekleri Tavlayan 9 Harika Söz. İlişkiler. Erkeğin İlgisini Çekmenin Yolları. Erkeklerin Beğendiği Sözler. Erkekleri Tavlayan Sözler.

İlgili Yazılar

Erkeği Peşinizden Koşturmanın Yolları

delikanli kizlar

Doğru Kişiyi Bulma Rehberi

delikanli kizlar

Mutlu bir evlilik için

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap