Dekorasyon Salon

Salonlarınıza Bellona Nevada Koltuk Takımları Yakışır

Bellona Nevada Koltuk Takımları

Salonlarınıza Bellona Nevada Koltuk Takımları Yakışır

Tanımış mobilya markası Bellonada, birbirinden özel ve güzel evlerimiz için mobilyalar gelmeye devam ediyor. Bugün sizler için salonlarınıza çok yakışacak tercihinize göre oturma odalarınızın ambiyansı değiştirecek olan yeni sezon koltuk takımlarını sunacağız.

Yeni sezon koltuk takımı modellerine baktığımızda aralarından mobilya sektöründe yer edilmiş Bellona koltuk takımları farklı dizaynıyla, kendine has duruşuyla ev dekorasyonunuzun havasını değiştirecek.

Bellona Nevada Koltuk Takımı; yumuşacık hatlarıyla, tercih ettiği soft renklerle, asil duruşuyla salonlarınıza dört mevsim fresh bir hava oluşturuyor. Bellona Nevada Koltuk Takımı modelli, P kol yapısıyla koltuk takımına farklı bir yorum katarak aynı zamanda lükens ayakları sayesinde tüm ilgili bakışları üzerine topluyor.

Bellona Nevada Koltuk Takımları

Zero Vizon – zero su yeşili – zero petrol yeşili ve rose ana desen renkleriyle salonlarımıza yeri geldi mi oturma odalarımızda kullanabileceğimiz evimizin dekorasyonuyla uyum sağlayan Bellona Nevada koltuk takımları görünümü, rahatlığı ve konforuyla yeni sezonda en çok tercih edilecek koltuk takımları arasında yerini alacaktır.

[supsystic-gallery id=’16’]
Etiket: Bellona Koltuk Takımları, yeni sezon bellona koltuk takımları, Nevada Koltuk Takımları, Salon Koltuk Takımı, Dekorasyon, Salon, Ev Dekorasyonu, Yeni Sezon Koltuklar

İlgili Yazılar

Köşe koltuk modelleri

delikanli kizlar

2018 trend salon perde modelleri

delikanli kizlar

Salonlarınızı Asma Tavan Modelleriyle Hareketlendirin

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap