Beslenme Sağlık

Yediklerinize Dikkat Edin

Yediklerinize Dikkat Edin

Yediklerinize Dikkat Edin

Vücudun egzersiz kurtarma ve gün- gün onarımlarla yardımcı olmak için, protein tüketmek yeterli miktarlarda alınmalıdır. in pound başına Belki de değil gram vücut ağırlığı vücut geliştiriciler, ama kesinlikle daha fazla tavsiye edilen RDA ‘s . Protein vücudun temel yapı malzemesi ve her kas doku ve organlar, gelen hormonlar ve saça, protein ibarettir. protein en iyi kaynakları kırmızı et , tavuk , balık, fındık, ve yağsız süt.

Eğer kepekli ekmek, makarna, pirinç, sebze gibi tüketen yüksek karbonhidratlı gıdalardan ve meyve olmalıdır enerji ile vücut vermek. Son iki karbonhidrat sağlayarak yanı sıra fazladan dikkate değerdir, sebze ve meyve de, vitamin ve mineraller açısından çok yüksektir.

Protein yeterli miktarda yiyerek ve iyi yağlar, en az ıvır zıvır yiyecek tüketiminizi tutmak, karbonhidrat ve diyet hapları kullanırken, yağ biriken ve vücudunuzdaki engellemek yapabileceksiniz. kilo fazlası olanlar, nasıl sağlıklı yemek için öğrenme için kilo kaybı ilk adımdır.

Bildirimi nasıl halsiz ve zaman hop dışarı bir sandalyenin TV karşısında birkaç saat için yalan sonra up koordinasyonsuzluk? Şimdi nasıl bir kanepe üzerinde yatan hayatınızın en geçirdim eğer hissedeceksin düşünüyorsun? İnsan vücudu sadece kullanılmak üzere yalvarır. Bu fiziksel aktivite seviyor. Neden ki, yetenek yayınlamak zayıflamak zorunda atlama, sizce ve şeyler atmak? insanın evrimi biz fiziksel aktivite için uyarlanmış organları geliştirilen ders çünkü bitti. Atalarımızın kendi hareketliliği ve gücüne güvenerek avı yemek (ya da ondan kaçmak için !).

İlgili Yazılar

Diyet Yapamayanlara Harika Tüyolar

delikanli kizlar

Dr. Atkins Diyeti Nedir?

delikanli kizlar

Yumurtalık Kistinden Korkmayın

delikanli kizlar
Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap